Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátom nélkülem megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nélkülem megy fesztiválozni. Mi legyen ha hazajön? (folyt. )

Figyelt kérdés
Most őszintén: én eléggé naivnak tartom azt az elképzelést, hogy "ha szeret nem csal meg". Férfiből van, valószínűleg nem fogja megvetni az alkoholt és nem kell mondanom, hogy minden fesztiválon bőven akad olyan csaj, akinek teljesen mindegy, hogy mikor kivel. (mondjuk ő egy szóval se mondta, hogy ne menjek). Mégsem tudom csak úgy szó nélkül hagyni ha legközelebb találkozunk, bár ő úgysem mondaná meg nyilván. Eddig semmi gond nem volt közöttünk, nem akarom elrontani, de egyértelműen okkal aggódom. Van egy érzésem, hogy meg fog emiatt a kiruccanás miatt romlani a kapcsolatunk, mert engem zavar, hogy talán sosem fogom megtudni, hogy miket is művelt ott és az eddigi tökéletes kapcsolatunk megromlik a fölösleges háborgásom miatt, de engem zavar a gondolat, hogy miket csinálhatott ott, amiket eltitkol majd. Nem akarom, hogy emiatt kiábránduljon belőlem, főleg ha még ott össze is ismerkedett valakivel (ki tudja) jobb ha túlteszem magam ezen, hiszen úgyis csak egy fesztivál volt, 1 hét, történt ami ott történt és ennyi?

2014. aug. 9. 00:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Menj vele! vagy már fesztiválozik?
2014. aug. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Jújj. :D Ne legyél ilyen!
2014. aug. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerünk titeket, így nem könnyű tanácsot adni. Az a baj, nem tudod akkor te sem, hogy az ő számára mit jelent maga a fesztiválozás. Lehet, hogy "ártatlan" szórakozás, de lehet, hogy nem.

Tényleg hívhatott volna téged is mindenesetre. Vagy te miért nem mondod, hogy szeretnél vele menni?

2014. aug. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne csináld a fesztivált! :D

Nem fog félrekú rni, ha szeret és elvakult irányodba. Ne gyanakodj, buta dolog. Nem minden fiú gyökér.

2014. aug. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 RRR ***** válasza:

menj ki vele

együtt berúgni jó

2014. aug. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Alapból nem értem miért nem együtt mentek. Csak a felesleges fesztivált csináljátok egymás között :D
2014. aug. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Rékcsi ***** válasza:
84%

Hogy a francba lehetsz ennyire féltékeny??? Ha ennyire nem bízol meg a srácban, akkor inkább hagyd a francba az egészet... Nem is értem ezt, nekem meg sem fordulna ilyen a fejemben, ha a pasim nélkülem menne fesztiválozni, én is elmentem nélküle fesztre, meg egyszer vele is.

17/l

2014. aug. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Igen, már elment, de én mondtam neki, hogy nem tudok menni. Azóta mégis tudtam volna menni, de nem hívott én meg nem akartam rákérdezni/ráakaszkodni.

és értem, hogy mindenki szeret a haverokkal lenni, de elég vicces elképzelésnek tartom, hogy egy héten keresztül csak beszélgetni fognak a haverjaival meg nézni a koncerteket, gondolom senki sem akar egyedül ébredni a sátrában egy héten keresztül. Nem tudom hogyan fogok tudni eléállni ha hazajön :(

2014. aug. 9. 00:23
 9/19 RRR ***** válasza:
100%

mi ellen akarsz ellenállni és mi a búbánatnak??

miért nem kérdezel rá ,hogy mehetek??

miért gyártasz elméleteket ???

2014. aug. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
lesz ám fesztivál, ha hazaér :DDDD
2014. aug. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!