Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit tennétek, ha a munkából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a munkából hazaérve rajtakapnátok a barátnőtöket/élettársatokat/feleségeteket hogy éppen skype-on mutogatja magát (és a mézes csuprát) az egyik férfi kollégájának?

Figyelt kérdés

A férfit ismerem egy ideje, van felesége és gyere is.

Úgy gondolom az az alap, hogy a feleségét tájékoztatom a helyzetről.

Na de mit tennétek párotokkal?

Mert én most nem tudom hogy elzavarjam, vagy megbocsájtsak neki?

Mielőtt mondanátok, hogy biztos valami nincs rendben a kapcsolatunkban -soha nem mutatta semmi jelét a barátnőm, hogy bármi probléma lenne.

Heti 3-4 alkalommal szexelünk változatosan (kaki-pisi szexen kívül minden játszik) , eljárunk szórakozni, soha nem veszekedtünk még semmiért mindig mindent meg tudtunk értelmesen beszélni, gondoskodtam róla ahogy csak tudtam stb.

Állítása szerint ez csak egy hirtelen fellángolás volt nála, és a "virtuális szexnél" több úgysem lett volna.

Ő nem akarja hogy szakítsunk, viszont nekem meg egy jó darabig biztos nem fog felállni rá a farkam, és néha a hányinger is kerülget ha ránézek.

Azt látom rajta hogy nagyon megviselte a dolog, de tudom hogy ezt soha nem fogom tudni neki megbocsájtani.



2016. jan. 13. 22:45
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
gyereke is*
2016. jan. 13. 22:46
 2/24 anonim ***** válasza:
74%

Ha tudod, hogy ezt soha nem fogod tudni megbocsátani neki akkor inkább most tartsatok szünetet vagy hagyjatok valamennyi távolságot egymásnak.

Idővel ez csak rosszabb lesz mert mindig elő fog jönni a gondolat, pláne, ha olyan ember vagy aki nem felejt.

2016. jan. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
Ha csak barátnő és nincs gyereketek és nem tudsz megbocsájtani gondolkodj el a szakításon.
2016. jan. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
43%

bocs de nem értem a mézes csuprot. mi az?

amúgy ha hányingered van tőle, nincs gyerek, nyugodtan kidobhatod, ha mutogatta magát.

2016. jan. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%

Kérdezd meg tőle, mi volt a célja ezzel?

Ez még szerintem azért nem szakító ok, de nem csodálkozom,ha ki vagy akadva.

Idővel megfogsz tudni bocsátani neki,most dühös vagy még,relax.

Azért tedd helyre az asszonyt,ez nem volt frankó, kicsit sem.

2016. jan. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

mézes csupor=pina.

Nem tudom, hogy valaha el fogom tudni felejteni azt amit akkor láttam, beleégett az agyamba, aki átélt már ilyet az tudja miről beszélek.

Nincs gyerekünk, 4 éve vagyunk együtt, ő 28, én 32 vagyok.

2016. jan. 13. 22:55
 7/24 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem, és mint írtam az volt a válasz hogy "hirtelen fellángolás" mert állítólag a facebook-on beszélgettek, és a beszélgetés témája átterelődött a szexuális témákra.

És akkor állítólag "rábeszélte" a férfi hogy skype-on virtuális szexeljenek.

Jó hát mondjuk mindegy mit mondott volna, mert erre nincs mentség.

Ez egyébként tegnap késő délután történt, eddig csak azért nem zavartam még el mert nincs hová mennie, most kint alszik a nappaliban.

Nem tudom egyáltalán érdemes e ezt megbocsájtani...

2016. jan. 13. 23:03
 8/24 anonim ***** válasza:
84%
Hát én kivágnám, de ez én vagyok. Hogy te mit csinálj, azt meg neked kell tudnod.
2016. jan. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%

én kivágnám, én kérdeztem a mézes csuprot.

ez tiszta hülye.

komolyan nem értem.

2016. jan. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
63%
Ez a baj már ha ezt bajnak lehet nevezni hogy láttad ezt míg élsz nem felejted el.Ahányszor ránézel ez fog eszedbe jutni.Egyébként a kutya is jó dolgában vész meg ha szerinte semmi probléma nem volt.Mégis csak 4év,csak azért ne bocsáss meg mert nincs hova mennie.Nézz utána jobban lehet nem ez volt az első.
2016. jan. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!