Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mit érezhet a pali?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit érezhet a pali?

Figyelt kérdés

Indexen volt, hogy egy férfi elutazott pár napra, majd hazament és az várta otthon, hogy a menyasszonya holtan fekszik és valszeg megerőszakolták.

Aztán ez még semmi, a rendőrségi vizsgálat megállapította, hogy nem erőszak volt, a menyasszonya elment bulizni, bepasizott, aztán haza is vitte az egyébként szenegáli srácot.

Aztán még a kötözés játékba is belement, történt aktus is, azért jó fejek voltak, mert gumit használtak, de végül összevesztek, majd a srác agyonütötte, bár a vége nem tisztázott.

A nyáron lett volna az esküvő.

Mit szólnátok?

Én nem tudnám, hogy most sírjak vagy nevessek.



2016. jan. 14. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
nem szólok semmit, még a cikket be nem linkeled.
2016. jan. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Linkelni nem tudok, de írd be a keresőbe, hogy "szenegáli bevándorló, Firenze"
2016. jan. 14. 19:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tök mindegy?
2016. jan. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet igaz se volt... Nem kell mindent elhinni, amit leírnak... Ha meg mégis, hát mit érezhetted a pasi? Attól függ milyen típus... Én biztos ki lennék akadva. Tanulság: Megéri erkölcsösnek maradni. Ennyi.
2016. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kössz a harmadiknak a választ, az első kettő meg nem tudom mit hisztizik.
2016. jan. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Titusztitusz ***** válasza:
Én a pali helyében igencsak örültem volna annak, hogy még IDEJÉBEN kiderült a "kedves menyasszonyom" VALÓDI énje...És örültem volna annak, hogy az ISTEN KEGYELME, és a SORS DÖNTÉSE megmentett attol (Mégha ilyen durva módon is...) hogy egy "ilyen" illetőhöz kössem idővel az életemet...Úristen...Hát milyen élete lett volna annak a szegény ürgének EZZEL a nővel? Jobb bele se gondolni...
2016. jan. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!