Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érezhet valamit irántan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet valamit irántan?

Figyelt kérdés
21 éves nő vagyok van egy ugymond legjobb barátom (férfi,24) kb 20 éve ismerem. Sosem volt túl intenziv a barátságunk de az utóbbi egy hónapban mintha hirtelen megváltozott. Rengeteg a fizikai kontaktus ami eddig nem nagyon volt (ölelés, érintések) és sosem volt egy könnyű eset de azóta nagyon más, elmagyarázza hogy mit miért csinál látszik hogy számit neki hogy megértsem és beszél magáról elég sokat, magánügyekről is ami szintén nem volt szokása, exeiről stb. Az előző barátnőjével hónapok óta nincs együtt de azt mondja hogy hiányzik neki. Egy nemrégi beszélgetésünk során azt mondta hogy ez az érzés egyszer úgyis elmúlik. Azután meg azt hogy ha velem látná most, hogy összebújva beszélgetünk, rohadt féltékeny lenne.Ezt nem tudtam hova tenni.nem is reagáltam. Nem tudom érezhet valamit? Én mit tehetnék? Előre is köszönöm a válaszokat.:)

2015. dec. 19. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt meg kell kérdezned tőle,akár burkoltan,akár nyíltan.Míg az ő szájából nem hallod,hogy érez irántad,addig ne kombinálj.Bár még ha ezt is mondaná neked,a tettei beszélnek,nem a szavak.
2015. dec. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csatlakozok az elsőhöz, ebből sajnos még levenni semmit nem lehet. Mert lehet csak simán megnyílt előtted. Elkezdett neked valamit mondani, meghallgattad és ez megtetszett neki, hogy Te ott vagy, aki meghallgatja és nyugodtan kiadhatja magából a dolgait, a terveit, az élményeit. Persze nem kizárt, hogy érez valamit, de ezt nem szabad beképzelni.
2015. dec. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!