Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintem megcsal menyasszonyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem megcsal menyasszonyom! Vagy higgyek neki? Lehet csak képzelődöm?

Figyelt kérdés

28 éves férfi vagyok, 9 éve vagyok együtt a menyasszonyommal. Sajnos 3 éve lehetőségem volt kijönni külföldre, ő nem akarta viszont én szerettem volna kitörni a szegénységből.

Tegnap éjszaka az történt hogy hívott a kedvesem. 22:24 perckor. Nem szólt bele senki. Viszont én hallottam a menyasszonyom hangját ahogy beszél valakivel egy autóban. Nagyon kellett hallgatóznom hogy halljak rendesen, de szó volt zenéről, néha csend volt stb. 6 percig csak tartottam a telefont és majdnem a sírás kerülgetett.

22:31kor írtam neki egy üzenetet hogy fel tud-e hívni.

22:34kor hívott. Mondtam neki hogy mindent hallottam, ő csak hebegett habogott hogy de miről beszélek hát ő otthon van. Mondtam neki jöjjön skypra, jött is. Körbe mutatta a lakást, a szobát a konyhát a fürdőt az udvarra is mondtam hogy menjünk ki. Megtette, de még sem hiszem el.Azt is mutatta hogy a laptopján az előzményeknél ott van hogy 22:15kor belépett egy oldalra, ahová senki jelenlétébe nem szokott.

Mondta hová tudna menni negyed óra alatt, aztán hogy tudna pizsamába kócosan,fülbevaló nélkül skypozni, úgy hogy sehol sincs a kabát a ruhái, miétz képzelek ilyet. Sőt még azt is a fejemhez vágta hogy ez egy teszt, vagy esetleg én akarom elhagyni és ezzel próbálkozom be.


Nem tudom mit higgyek ezek után. Segítsetek kérlek, logikusan gondolkodni.


2016. jan. 17. 11:28
1 2
 1/14 RRR ***** válasza:
100%

szerintem higgy neki

kintről úgy se tudod megállapítani mi van


amit hallottál az érdekes,passz ,hogy mi volt...tuti az ő hangja volt??

nem egy tv adás v.ilyesmi?

2016. jan. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hiba volt a mátrixban. Indulj ki abból, hogy épeszű vagy és a menyasszonyod hűséges és szeret. Valószínűleg hackerek szórakoztak veletek.
2016. jan. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Így már én is jártam, aztán kiderült, hogy rosszul hallottam.

Hasonló volt a helyzet, 100%-ig biztos voltam benne, hogy mit hallok, de aztán kiderült hogy mégse.

Máig nem értem.

2016. jan. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor a barátnőm azt hitte, hogy ott van nálam egy csaj, mert épp ment a tévé. Az emberek többségének a hallása nem igazán jó, főleg, ha érzelmi stressz is éri őket.
2016. jan. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
Te nem 28 éves férfi vagy, hanem egy 28 éves hisztis hímribansz. Szedd már össze magad.
2016. jan. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A leírtakból az jön le, szerintem nem csalt meg,higgadj le haver!
2016. jan. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
A csajok nagyrésze csalja a barátját/férjét szóval ne csüggedj :)
2016. jan. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mit hallottál, hogy zúgást meg az ő és egy férfi hangját meg zenét? Nem lehet, hogy egy filmet nézett magában beszélve?
2016. jan. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

az emberi szemfülesség határtalan, ezt soha nem szabad elfelejteni.

aki akarja, az megoldja percek alatt, hogy alibit szerezzen magának, sőt ha elég talpra esett akkor már előre megtervez minden apró részletet.

én a többiekkel ellentétben nem fogom azt mondani, hogy nem történt semmi sem, hisz senki nem látnok, és csak azért hogy megnyugodjál nem fogom én is az bégetni hogy képzelődsz.

ugyanis nekem volt egy barátnőm, aki 20 perc alatt képes volt lezavarni egy numerát a szeretőjével, hasonló szituációban mint a tiéd, a részletekre nem térek ki de mint utólag kiderült 5 perc alatt hazaért, hogy "szalonképes" állapotban tudjon velem telefonálni.

tehát bármi lehetséges.

majd ha hazamész akkor megbeszéled ezt vele, mert az is furcsa hogy az okos telefonok világában (már ha az van neki) csak úgy nem hívunk fel senkit "véletlenül", nem úgy mint régen a nyomógombos telefonoknál hogy ráültél stb, nekem ez már eleve elég furcsa.

2016. jan. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
Aruld mar el honnan veszed hogy kocsiban volt eme rejtelyes hivas kozben? Szoval higgadj le nagyon gyorsan. Ilyen hisztis jellemmel ferfi letedre azon csodalkozom hogy mar 9 eve birja veled es meg hozzad akar menni.
2016. jan. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!