Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a menyasszonyom, úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a menyasszonyom, úgy hogy 9 éve együtt vagyunk, mit tegyek, nem bírom feldolgozni?

Figyelt kérdés

9 éve vagyunk együtt,kiderült hogy nyolc hónapja megcsalt!Hazament a szüleihez egy hét végére,este elmentek discoba,ott találkozott egy régi ismerősével,számot cseréltek,másnap sms ezek hogy felmennek a csávóhoz,eljott érte felmentek a lakásába és keféltek.Utána felrakta a buszra és jött haza,én mentem ki az állomásra elé!A csávó barátnője írta meg hogy mi történt!Teljesen ledobbentem,nem tudok aludni enni ezer a pulzusom!A menyasszonyom azt mondta azért tette mert rosszul bántam vele,rosszul beszéltem vele és hogy nőnek akarta érezni magát!Egyébként ő pontosan ugyanúgy olyan módon és stílusban beszélt vélek mint ő velem!Van közös házunk közös hitelek,kutyák macskák,egyedül egyikünk sem tudna megélni a jelen helyzetben!De én nem bírom elviselni hogy egy idegen férfi,nyalta dugta...hányingerem van tőle!Hozzá érni sincs gusztusom l,pedig nagyon szeretem!Beszéltünk azt mondta hogy ő is szeret és velem akar maradni!Akár. milyen is vagyok nem ez a megoldás,én is megtehettem volna mert ő is pontosan ugyanúgy viselkedett velem!Mit tegyek valami tanács,aki volt hasonló helyzetben!


köszönöm /f27



2013. dec. 4. 05:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Én egy féle módon tudnék vele maradni feldolgozva az esetet ha visszacsalnám. Nem tudom miért de nálam így működik. Tiszta lappal indulnánk és talán a kitérő után jobb lenne a kapcsolat mint valaha ha egyébként szeretitek egymást. Sok ilyet láttam.

Ezen kívül én biztosan szakítanék mert nem bírnám a tudatot.

2013. dec. 4. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Ha már megcsalásra kerül a sor, pláne ennyi idő után, ott azzal a kapcsolattal nagy bajok lehetnek. Egyrészt amit a lány mondott, hogy rosszul bántál vele és nem érezte magát nőnek melletted - de ő mondta ezalatt egyszer is, hogy baja van a kapcsolattal? Mert ha nem mondja, akkor neked is elég nehéz változtatnod, ha nem tudod, hogy min kell.


Szóval kommunikáció, mindent megbeszélni és visszajelezni. Például most azt kell megbeszélnetek, hogy ő hogy érzi magát a kapcsolatban; ha szarul, akkor miért nem szólt; te hogy érzed magad mellette, mármint azon kívül, hogy megcsalt és dühös vagy rá; az elmúlt nyolc hónapban (mióta a megcsalás történt) változott-e őbenne valami (vagyis miért nem hagyott ott, ha veled rossz, de mással jobb); meg egyáltalán, van-e még, ami benneteket a közös háztartáson kívül összeköt; akarjátok-e még folytatni a közös életet, és ha igen, akkor a továbbiakban képesek vagytok-e a problémákat NEM besöpörni a szőnyeg alá?

2013. dec. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Szóval megcsalt, semmi megbánást nem mutat és még neki áll feljebb? Én erősen elgondolkodnék azon, hogy akarnám-e ez a kapcsolatot kommunikáció ide vagy oda. Ez a "nem éreztem nőnek magam" egy orbitális nagy baromság, ha nem érzi jól magát vagy gondok vannak akkor beszélje meg veled elvégre te vagy az élettársa és ne egy másik fszihoz fusson dugni... Szerintem te is menj el egyik nap, kefélj meg 5 qrvát majd állíts haza azzal, hogy te így érezted férfinak magad és az egész az ő hibája, nem tudom mit szólna hozzá.

Valószínű dühös mert lebukott de aki ilyen piszlicsáré indokkal képes lelkiismeret-furdalás nélkül ilyet megtenni az már egyébként sem lenne nő a szememben tehát semmissé válna az egész mentegetőzése.


De ugye van egy probléma, a közös anyagiak és mivel nem vagytok házasok ezt vagy meg kellene beszélnetek vagy egy bíróságnak kellene határoznia kinek mit kellene fizetni ami megint jó nagy pénzkidobás, időhúzás, stb. Szerintem húzd meg a csávó barátnőjét (ha bejön) és lesz ami lesz mert ilyen felett nem lehet szemet hunyni sem megbeszélni és egy ejnye-bejnyével elintézni.

2013. dec. 4. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Nem semmi a csaj. Nem tudom hogy van pofája ilyen szar kifogással jönni. Ha baja volt, mért nem beszélte meg veled?


Nekem annak idején az exem sokkal rövidebb idő, 10 hónap után volt egy házibuliban a haverjával, és ott megdugott egy vad idegen csajt.

Arra fogta hogy ivott, meg arra, hogy nem tudott ellenállni. mert a csaj rámászott. Mindkettő szánalmas duma. Erre mikor azt mondtam legyen vége, még volt pofája megütni engem. Jó visszaütöttem, de akkor is...utána meg már ezért is hagytam el.


De ha csak a megcsalás lett volna, akkor is kihajítom.


Erre NINCS MENTSÉG.


Pláne nem 9 év után...szóval az én véleményem az, hogy nincs min gondolkodni. Az ilyet ki kell dobni.


Amint lehet, az anyagiakat intézzétek el, és ágyő.


Viszont ha megbocsátasz, és később megint megcsal, mert megfog... akkor az már a te hibád lesz, mert hagytad hogy az elsőt is következmények nélkül megússza.


Illetve még annyit, hogy én nem zárnám ki a lehetőségét, hogy nem ez volt az első. És ha ez is igaz, és mondjuk az adott pasik nem húztak kotont, még valami nyavalyát is rád ragaszthatott. Hacsak nem gumival szexeltetek végig.


27/N

2013. dec. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Megértelek,én se tudnék hozzáérni.

Egy férfit ennél jobban nem lehet megalázni,ez nem olyan dolog amit el lehet felejteni.Komoly gondok vannak köztetek,szerintem dobd ki,mert ebből már nem lesz hosszantartó kapcsolat.

2013. dec. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Ocska duma. Attoo meg nem kell rabolni se, mert nem ingyen van a kenyer. Bar megteszik megis, sokan sokszor. A baratnod egy qrva, aki nem tisztel teged es a kapcsolatot.a dolgokat eloszor meg kell beszelni, azutan b aszni felre. Sok no azt hiszi barmit megtehet kovetk nelkul...ha pedig ezt erezte, le is lephetett volna a kapcsolatbol inkabb.
2013. dec. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Nincs arra megoldás, hogy egy időre a szüleidhez, vagy ő menjen a szüleihez? Csillapodnának a kedélyek, de én a helyedbe kib@..sznám a fr@..ncba, már elnézést. Én undorodnék tőle ezek után, és nem változna a véleményem... de a te dolgod.

Nálam ez nem megbocsájtható dolog. Aki szeret nem csal meg.

Nagyon sajnálom - bár gondolom most erre nincs szükséged, de kitartás!

2013. dec. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Noydra ***** válasza:

Ha semmilyen megbánást nem tanusított, és még neki állt feljebb, NEM SZERET.

Ezzel pedig egy szar r..banccá amortizálta magát. Legyél férfi, ragadd meg az anygiakat, úgysem érdemel semmit, aztán b..szd meg, és b..szd ki.:D


Jó tudom nem így megy. De mindenképp legyen vége szerintem...

2013. dec. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Mutatott megbízást,sírt egy csomót,mondta hogy megbánta,de már mentette,ezen nem tud változtatni de nem akar elveszteni!


nem tudom mit tegyek,én nagyon szeretem és 9 év az nagyon hosszú idő hogy csak így el tudjam dobni,nagyon szarul esik,itt pityergek,pedig egy kemény embernek ismernek! Hogy tereljem el a gondolataimat hogy ne ez legyen egész nap a fejemben,így nem tudok dolgozni sem,holtkórosnak érzem magam

2013. dec. 4. 09:09
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Rakd ki. Ha valaki ilyeneket csinál, és így indokolja meg, azzal nagy bajok vannak.
2013. dec. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!