Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnőm két napja átment a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosstheboss kérdése:

A barátnőm két napja átment a legjobb fiú barátjához délután ötkor, haza állítót hajnali 4 kor, azóta Alig akar beszélni, egy szavakkal válaszol, neki minden midegy. És másnap egész nap fáradt volt elvileg főztek, hülyültek, filmezték. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 25. 01:07
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
80%

Most mégis mit vársz??

Pl. törd fel a fb-ját, és olvasd el, mit beszélt a barátnőivel.

Vagy tedd ki kínvallatásnak.


Ember, annyira buta vagy, mint a tök.

A csajod azóta teljesen másképp viselkedik. Ha nem volt semmi, ő se viselkedne másképp. Mit kell ezen még bizonygatni??


Komolyan kell neked olyan csaj, aki elmegy egész éjszakára, megdu.gatja magát, reggel félholtan hazavánszorog, és még ő nem áll szóba veled?

Nem alázott még meg eléggé?

Az elég lenne, ha előtted, a konyhaasztalon kormolná ki a se.ggét a "legjobb barátja"?


Már ott elba.tad, hogy van neki egy "legjobb fiú barátja", akivel kettesben találkozgat. Gyakorlatilag az orrod előtt pasizik. Férfi és nő közt nincs barátság, legfeljebb haverság, akkor meg egy társaságba járnátok bulizni, lenne a srácnak csaja, stb.


Komolyan nem tudom eldönteni, hogy vakon szerelmes vagy, vagy tényleg ennyire hül.ye?


Kérdés: te szoktál hajnalban főzni? Vagy hajnali négyig? Ugye hogy nem.

Egy film sem 10 órás.

Ha meg ennyi volt a program, miért nem vitt téged is? Elvégre CSAK haverok.

Vagy lehettek volna nálatok is.


De neeeem. Kettesben töltötték az egész éjszakát.


Az mindegy, hogy neked milyen bizonyíték kell, az tuti, hogy az egész környék rajtad röhög, hogy egész éjjel du.gja a csajodat a szeretőd, ott zajlik minden az orrod előtt, te meg csak nyelsz, meg vigyorogsz, mint egy fogyatékos.


Szánalmas vagy.

2016. jan. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

NE AKARD TUDNI MI TÖRTÉNT.


Dobd a csajt, fogadd el, hogy számára nem értél annyit!


Legjobb fiúbarátnál ottalvós buli az nem pálya öregapám!

2016. jan. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

"És meg az a fúra hogy másnap egész nap fáradt volt,kérdeztem miért azt mondta anyit keresték a filmeket es attól"


na ezen beszartam, ilyen konstruktív érvelést is régen hallottam már.

rendes vagyok, szóval azt mondom 50-50 hogy megmártogatta a csajodban a pélóját a srác.

de én egy ilyen szitu után már lapátra tenném a csajomat.

mondom ezt úgy, hogy már túl vagyok egy hasonló történeten mint amit leírtál.

ott a csajom elment "biliárdozni", délután 4-kor jelentette be hogy elmegy a haverjával kocsmázni meg biliárdozni (én melóztam), egészen hajnali 2-ig nem volt elérhető.

másnap pedig ment a kukába mert annyi gerinc nem volt benne, hogy beismerje már a másik srác pélójára vágyott.

isteni szerencse hogy az egyik haverom akit a csajom nem ismert, a kocsmában tartózkodott és live tájékoztattatott a fejleményekről, még képeket is csinált :D

öröm az ürömben hogy a képekkel mikor kérdőre vontam, köpni nyelni nem tudott, élvezettel raktam ki a szűrét.

oda kell figyelni, sajnos a szemfüles kis barátnőink hamar elcsábulnak egy-két szép után, és hajlamosak láb széjjel-tételbe kezdeni : - )

2016. jan. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
szerintem is lapát
2016. jan. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Na es ma sem volt egész nap tanult elvileg mert, kedden vizsgája van de arra volt ideje hívta messengeren az exe es utána ő vissza hívja.
2016. jan. 25. 23:31
 26/39 anonim ***** válasza:
Kérdező!Te helyből vagy nekifutásból vagy ilyen hülye.Rakd már ki.Vagy szeretsz osztozni?
2016. jan. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Nem nem szeretek
2016. jan. 26. 11:03
 28/39 anonim ***** válasza:
Valami fejlemény?
2016. jan. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Igen ma szakítót velem, elvileg azt mondja azért mert hatraltatom a tanulasban
2016. jan. 26. 23:17
 30/39 anonim ***** válasza:

Ha a mással való kurást tanúlta akkor jogos. :D

Örülj neki.Marad egy csomó pénzed.A magad úra leszel.

2016. jan. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!