Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lefeküdjek-e vele vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek-e vele vagy sem?

Figyelt kérdés
A helyzet egyszerű, kissé furcsa, de komoly. Nős vagyok és tinikorom óta vágyok arra, hogy egy bizonyos férfival kipróbálhassak valamit a szexben. Most esélyt kaptam rá. Csak egyszer, egy alkalommal, megtehetem? Mit gondoltok erről? Ha nagyon vágyom rá, próbáljam ki nyugodtan?
2016. jan. 25. 03:01
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Igen, szorítok neked! :*
2016. jan. 25. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos én vagyok a naiv, de elméletileg van egy társad, akit az életre választottál, és elvileg vele mindent megbeszélhetsz. Tudsz erről a vágyadról? Mondtad neki valaha?


Csak mert ez akkor is megcsalás, ha azonos neművel teszed, kivéve, ha a feleséged tudja, és megérti. Tudom, hihetetlennek tűnik, hogy egy nő ne boruljon ki ilyenen, de azért van rá példa. Swinger klub, párcsere, próbáltatok ki együtt valaha bármit is? Vagy őrizgeted a titkodat tinikorod óta?

2016. jan. 25. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Beszeld meg paroddal. O jobban ismer mint mi, de sztem tedd meg s o is ezt fogja mondani.
2016. jan. 25. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
te b-u-z-i vagy, vagy csak szimplan hulye?
2016. jan. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Biztos le leszek pontozva, de én azt mondom, hogy egyszer élünk. Ha később el tudsz számolni a lelki ismereteddel, akkor miért ne?

Persze, tisztább lenne megbeszélni, de ha ez egy csomó komplikációt vet fel, akkor én nem kockáztatnék a helyedben.

2016. jan. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem pontoztam le senkit (zöld kezet adtam)
2016. jan. 25. 12:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem!


Az hogy egy azonos neművel,vagy egy régóta vágyott dolog,az mindegy.A megcsalás az megcsalás.

2016. jan. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha erre vágysz probáld ki! lehet utána más irányt vett az életed, valami oka csak van ha ilyen vágyaid vannak.
2016. jan. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

És ha lesz gyereked,az is meleg lesz. Na tisztelt közönség így születnek a melegek.

Ezért nem kéne elfojtaniuk titkos vágyaikat és elnyomni személyiségüket, hagyni kéne téged is kibontakozni,nem pedig egy nővel családot alapítani szerintem.

2016. jan. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!