Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés

Egy nagyon helyes sràcról van szó. Àlmaim pasija. Jobbat eddig még életemben nem làttam, szàmomra ő a tökéletes. Haveri viszonyban vagyunk. Mindketten szüzek.


Nemrég lesmàrolt egy buliba. Azóta is ezt hangoztatja a haverjainak. Én akkor nagyon megkívàntam őt... Ès azòta is csak rà gondolok, meg hogy milyen jó lenne vele a szex. Èn màr nagyon vàgyom rà, hogy csinàljam (vele). Nekem a csòknàl több kell, nekem ő maga kell.


Attól tartok, ha lefeküdnénk, azt is elmondanà mindenkinek, ahogy azt az egyszerű kis csókot is elmondta (kissé pletykàs). Ès az ugyebàr elég kellemetlen lenne nekem.


Meg attól is félek, hogy csak egy szex lenne és utàna megromlana a viszonyunk. Habár a legfőbb vàgyam nem is ez, hanem màs. Én szivem szerint összejönnék vele (most még nem vagyok szerelmes de lehet belezùgok majd), de nem tudom hogy ő hogy van ezzel, vagy hogy egyàltalàn akar-e valakit maga mellé. Az làtszik hogy bejövök neki (sokszor szokott bàmulni is, meg ugye megcsókolt), de lehet a "rajongàsa" felém kimerül ennyiben. Még elég éretlen, nem is volt még kapcsolata. Fiatalabb is nàlam 1 évvel.


Èn màr úgy vagyok a szexeléssel, hogy ha màr egyszer úgyis elvesztem valakivel a szüzességem, akkor legalàbb olyannal tegyem, akiért odàig meg vissza vagyok. Eddig se jött a nagy ő, lehet ezutàn se jön még sokàig, meddig vàrjak? Még az is lehet hogy pont ő lesz a nagy ő. :) Meg màr "korban" vagyok, és nagyon vàgyom rà. Szerintetek vàrjak vele?


Mit gondoltok erről az egèszről? Tudnàtok nekem valami jó tanàcsot adni ebben a helyzetben? Valaki volt màr így?


17/L és 16/F


2014. febr. 26. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát bizony érdemes külön választani a szexet, meg a jó viszonyt, mert ha egymásnak nem kellő ismerete mellett összecsúszik a dolog, akkor olyan derülhet majd ki, amit egyik, másik vagy mindkét fél annyira megbán majd, hogy legszívesebben visszacsinálná a dolgot és egész életére bánni fogja, hogy engedett az érzéki vonzalomnak.
2014. febr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérdés téged mennyire érintene, hogy ha továbbadja.

Bár a helyzet az, hogy úriember sosem beszél arról, hogy kivel volt. (Ha lenne esze a srácnak tudná, hogy ha komolyan veszi a diszkréciót, akkor sokkal több lány merné rábizni intim vágyainak a beteljesitését :P )


És te is tudsz beszélni. Ha mondjuk 2 perces a srác akkor nem esne jól neki, ha ez kiderülne :)

Szóval "megbeszélitek", hogy egyszeri alkalom volt, és pszt... különben :)


Szerintem ha ennyire kivánod ne variálj rajta, csak gondold végig, és fedezd le magadat.

2014. febr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De mivan az érzelmi részről? Ha én többet akarok tőle, nem csak azt, hogy megd.gjon?
2014. febr. 26. 11:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaaah, hát ha nem csak szexet akarsz, akkor kéne neki pár jelet küldeni, hogy randizni hivjon, aztán ott úgy is el lehet mondani, hogy mit akarsz tőle.
2014. febr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha tényleg ő álmaid pasija, akkor szerintem menj bele.

ha belemész a szexbe, és mondjuk beleszeretsz de ő nem akar mást, akkor megbánhatod, de akkor is megbánhatod hogyha nem mentél bele a szexbe mert sóvárogni fogsz utána.

én a helyedbe belemennék a szexbe.

19L

2014. febr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!