Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lefeküdjek vele? Elmúlik ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek vele? Elmúlik ez valaha? Miért fáj ilyen nagyon?

Figyelt kérdés

Kérlek Titeket, segítsetek.

Mikor elkezdtem a gimnáziumot, megláttam egy fiút, akit előtte nem ismertem. Először csak tetszett, de nagyon belezúgtam... Csakhogy tudja magáról, hogy jól néz ki, hogy odavan érte mindenki, bármit is tesz. Volt sokáig egy barátnője, de többször megcsalta, ahogy a lány is őt.

Összejött a legjobb barátnőmmel, akivel utána sokáig nem beszéltem, még csak ránézni sem bírtam (2 hétig voltak együtt, lefeküdt a fiúval, majd az dobta). Közben nagyon jóban lettem egy másik lánnyal, eljártunk bulizni, a gimiben is együtt lógtunk, aztán vele jött össze, csak őt meg megcsalta az egyik exével, így a lány elküldte.

Utána azt hittem, hogy a nyár alatt elfelejtem, meg minden, de nem... Megint új lány volt mellette, akit megint hülyített és ez így ment folyamatosan, most megint egy barátnőmet hülyíti. És már nagyon elegem van ebből, hogy amikor ez van, akkor egész nap alig eszem, 1 db cigit is elszívok, pedig amúgy nem is cigizek.

Elegem van ebből, el akarom felejteni, azt kívánom, hogy bárcsak sosem láttam volna meg azon a rohadt folyosón. Elegem van a tökéletességéből, a nemtörődöm mosolyából. Tudom, hogy rosszul bánik a lányokkal, hogy csak addig kedves velük, amíg el nem éri a célját, hogy 24 órából 15-öt beállva tölt általában.

Szóval felfogom, hogy nem jó ember. Mégis ahogy meglátom, görcsben van a gyomrom.

Aztán most van egy srác, aki hasonlít rá, mármint viselkedésben. És nagyon szeretne velem lenni...

Eddig nem akartam, lekoptattam, de arra gondoltam, hogyha történne valami közöttünk, akkor elfelejthetném a fent említett srácot, koncentrálhatnék másra. De a bökkenő az, hogy én még csak nem is csókolóztam senkivel, a fiú pedig nagyon tapasztalt.


2015. okt. 23. 17:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy 17 éves vagyok, végzős.
2015. okt. 23. 17:45
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Elegem van a tökéletességéből"

Kinek tökéletességéből? Elöző mondtatban még srácról beszélsz akit megláttál. Mivan??

"Lefeküdjek vele?" "én még csak nem is csókolóztam"

Ilyen embereket legszivesebben hagynék szenvedni mint te.

Írj ha kell segítség kijutni ebből az agyatlan, fájdalom teli helyzetből.

2015. okt. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kell segítség. Pont ezért írtam a kérdést.

1. Az először említett fiú "tökéletességéből" van elegem.

2. A másodjára említett fiúra vonatkozik a "lefeküdjek vele?" kérdés, aki szeretne velem lenni.

2015. okt. 23. 17:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Kislányok, olyan buták tudtok lenni, hogy az hihetetlen. Örülj neki, hogy valakinek te kellenél. És nem a lefekvéssel kell kezdeni. Majd eljön annak is az ideje.
2015. okt. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cila123 ***** válasza:
A lefekvéssel nem, oldasz meg semmit esetleg, annyit, hogy fel is kelni.Ami nagyon nehéz lesz. Hülye kis problémák.
2015. okt. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!