Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyi volt eddig a legtobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi volt eddig a legtobb kapcsolatotok egy idoben?

Figyelt kérdés
Barmelyik nem oldalarol erdekel. Hazasok voltatok ekkor, vagy egyutteltetek valakivel? Hogyan tudtatok kezelni az sms-eket, telefonokat, leveleket? Regebben ezek nehezebb feladatok voltak. Hogy oldottatok meg az olyan napokat, mikor a feleseg/ferj is akart szexet, az allando szereto(k) is es mondjuk volt egy kosza kaland aznap. Nemibetegsegeket, hogy tudtatok elkerulni?

2016. jan. 27. 19:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
40%
Egy. Mindig csak egy.
2016. jan. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
54%

Most éppen négy.

SMS és hívás nincs, a számomat se tudják.

Külön erre a célra tartok fent egy facebook profilt.

Csak akkor lépek be arra (telefon, fb lite app) ha biztonságos.

És itt megjegyezném hogy a válaszom, bár nem tetszik, a kérdés szempontjából hasznos.

2016. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
25%

#2


Kb előkészíted a terepet a lepontozáshoz.

2016. jan. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
53%

Oh még folytatnám.

A házastársam nem akar szexet. ha nagy ritkán van, az is két perc, annyit meg fél lábon is kibírok.

Nemi betegségek ellen pedig gumióvszert használok, és fél évente szűrésre járok.

Emellett hüvelygyűrűm van, szóval a nem kívánt terhesség ellen duplán védve vagyok.

2016. jan. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
53%

#3

Kb pont nem érdekel.

Mind az öten meg vagyunk elégedve a helyzettel.

A férjem is, mert azóta nem csesztetem a szexszel.

2016. jan. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

A válság előtt elég jómódban éltem.

A pénzt sok nő szereti, a szép ruhákat, jó kocsikat, izgalmas dolgokat.

Fogalmazzunk úgy mindig volt néhány barátnőm, több távkapcsolat, volt mikor egyszerre 3-4 nő volt, akivel együtt voltam.

Roppant nehéz volt észben tartani, kivel mi történt, most hova kell menni, kinek ki a barátja, és mit csinálnak nap közben.

A végére kiégtem, de jött a válság is, szóval le is égtem, azóta ez az időszak egy könnyes álom, ami lehet már többször nem lesz az életembe.

2016. jan. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 mikeXxX ***** válasza:
89%
9 DE NEM AJÁNLOM ! Szingli voltam és nem vertem nagy dobra ha kérdezték elmondtam ha nem akkor nem ! sms (plusz egy telefon )és email egy új ! Nagyon ott kell legyél agyilag , hogy ne kavarodj össze ! Mellette nem volt senkim azaz nem éltem együtt senkivel de az igazság az egy NORMÁLISRA sokkal jobban vágytam akkor is és most is , hogy inkább ezért egyedül vagyok ! Gumit használtam így és veszélyes nem , hogy nélküle ! 36 f
2016. jan. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Hát én sem vetettem meg a Női nemet! Attól jobban csak a Női igen tetszett! Fiatal koromban 4-5 lánynak udvarolgattam. De akkor még nem igazán volt szex. Ebben az időben volt olyan is hogy 7 lánnyal kavartam. Azután jöttek a békésebb, és monogámabb idők, házasság, és később a kitörés, és a házasság végén, mindenkivel összejöttem aki tetszett! Hm....de szép idők voltak!

10-20-30 évvel fiatalabb lányokat, Hölgyeket is megkaptam. Ma már nyugis vagyok!

De azért még nem tartok ott mint a volt kollégám!:

-Tudod mi jó a gruppenszexben?...Lehet lazsálni! :-)

2016. jan. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Az elso megcsalasomat elmondtam, sot, a megcsalt felert elhagytam az akkori pasimat:-)


A masik pasimat szinten megcsaltam, azt is elmondtam, es a vegen ot is elhagytam:-)


A jelenlegit is megcsalom de ezt nem mondom el, soha semmilyen korulmenyek kozott, mert szeretnek vele maradni.

2016. jan. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Akkor miert csalod meg? Mit tud a masik, hogy beleulni jo, de vele elni nem?
2016. jan. 28. 10:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!