Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan, hogy volt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy volt egy nagyon jó kapcsolatotok, amikről azt gondoltátok, hogy örökké fog tartani, de mégis elromlott?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt az oka?

2016. jan. 18. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, az oka az volt hogy a barátom elkezdett féltékenykedni az unokatestvéremre és azt hitte hogy megcsalom..nem értette meg hogy ő az én unokatesóm. Majd később összevesztünk emiatt és megütött. Akkor úgy döntöttem hogy elmegyek (mert nála voltam éppen) Elindultam be a házba a cuccomért ő meg befutott előttem és bezárkózott a szobájába (ahol a cuccom is bent volt) oda mentem és betörtem egy székkel az ajtó üvegét és bementem és aztán ott fetrengett és bőgött közben ölelgette a lábamat hogy bocsájtsak meg neki..(én persze hülye voltam és megbocsájtottam) akkor fél évig nem volt semmi gond, de megint el kezdte a féltékenykedést (alaptalanul) mondtam neki hogy mennyen el orvoshoz..akkor el is ment és kiderült hogy értelmi fogyatékos valamilyen szinten. De én kitartottam mellette és próbáltam semmilyen okot adni a féltékenykedésére de egyszerűen beképzelte magának hogy megcsalom (jelzem közben ő 2x megcsalt ez idő alatt) Elkezdtem távolodni tőle..ő meg csak követett és követett, tudtam hogy azért mert szeret engem de én már féltem tőle..attól hogy újra bántani fog és meg fog csalni ezért szakítottunk. A szakítás után napokon át szidott, lehordott mindennek..utána próbált újra közeledni én eltaszítottam mondtam hogy hagyon békén örökre mert ezt már nem bírtam. Pár nappal később ugyan úgy el kezdett zaklatni,követett mindenhova (csak úgy bejött a házamba is) ordibált..és megint megütött..szét törte a telefonomat..A szüleinek ezt elmondta az édesanyám és ők leállították, de 2 hónappal később arra ébresztett fel az édesapám éjfélkor hogy nálunk járt a srác én meg azonnal írtam neki fb on hogy mit képzel ilyen későn..erre azt halottam hogy a messengere pityogott az ablakom alatt..akkor nagyon megijedtem. Nagyából 1 hónapra rá lett egy új kapcsolatom, persze a srác féltékeny lett és azonnal lehordott..(ezalatt az idő alatt meghalt az édesapám a kezeim között...) majd 1 héttel a halál eset után a srác eljött az iskolámba, ordibált mert féltékeny volt és elkezdett fojtogatni és közben azt mondta hogy "Olyan őrült vagy mint az apád és bárcsak te haltál volna meg helyette" Akkor már nagyon kivoltam és úgy éreztem hogy meg fogom ölni és elkezdtünk "verekedni" ez annyiból állt hogy tökön rugtam majd kitörtem vele az ablakot (max 1,5 métert zuhanhatott) rá hívták a rendőrséget és távoltartási végzést hoztak létre mert feljelentettük. Ez az eset 4 éve volt és a srác még most is zaklat de a rendőrség nem tesz ellene semmit...
2016. jan. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt. Azt én nem érzékeltem, hogy elromlott volna, a másik fél egyszerűen kiszeretett belőlem (vagy valami történt, mert egyik napról a másikra, minden előzetes jel nélkül szakított velem). Az okát nyilván nem tudom részletezni, ő sem igazán tudta (vagy nem akarta) megmagyarázni. Ahhoz képest normális szakítás volt.
2016. jan. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Kikezdte a távolság nem sokkal azelőtt, hogy egymás közelébe költözhettünk volna:(

2016. jan. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen
2016. jan. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jelen! Megcsalt 12 év után egy semmi nővel. Nem foglalkoztam 3 műszak mellett eleget vele, kevés együtt töltött idő volt, ez volt a nagy bűnöm. A fizetésem nélkül viszont éheznénk.
2016. jan. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 33/6 ***** válasza:

Volt. Utólag azt mondom, nem volt jó kapcsolat, csak annak hittem. Forró volt az ágy is, de a hölgy nem volt egyébként partnerem SEMMIBEN. Ez évekig nem tűnt fel nekem. Az oktalan féltékenységével fojtogatott, otthon volt a gyerekekkel, én kettőnk helyett kerestem, rengeteg melóval. Egyszercsak kiszeretett belőlem, átszeretett másba, és még gonoszkodni sem volt rest. Pont devizahiteles anyagi csőd idején. Kegyetlen volt, most ha egy akármilyen szép nő megvillantja egy pillanatra milyen önző királylány tud lenni, már mehet is, ahová akar.

Ez 17 év története röviden. A törés után még 5 fájdalmas évig próbáltam egyben tartani a családot. Megérte a gyerekek miatt, de te ne szenvedj ennyit, lépj túl és kész. Ha van gyerek, hozzá ragaszkodj, az ex meg b+ magát.

43f

2018. jan. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!