Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti szerelemből házasodtatok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szerelemből házasodtatok? Milyen a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Ha nem szerelem volt az alapja a házasságkötésnek, akkor mi? Érdekkapcsolat, vagy "csak egyszerű" szeretet, harmónia, mentalitásbeli hasonlóságok, életszemlélet, közös élok?
2016. jan. 20. 11:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerelemből, és a kapcsolat a mai napig harmonikus, és kiegyensúlyozott.
2016. jan. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerelemből, igen. 5,5 éve vagyunk házasok, van egy 3,5 éves fiunk, kiegyensúlyozott és jó a kapcsolatunk. Nyilván vannak néha viták, sőt veszekedések is, de ezek sosem komolyak, szeretjük egymást most is.
2016. jan. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerelemből házasodtunk, 22 évvel ezelőtt, és azóta is tart a szerelmünk. Persze voltak hullámvölgyek, de nem hűlt ki a kapcsolatunk, a mai napig igazi társai vagyunk egymásnak, és lassan kirepül a három gyermekünk is.
2016. jan. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
63%

Házasság előtt állsz? És nem tudod,hogy helyesen döntesz- e,ha nem érzed azt a hű de nagy szerelmet a párod iránt és ez az érzés nélkül mész hozzá?

A válaszom nekem az, hogy régebben mindig azt mondtam, hogy csak szerelemből házasodok, de nem így történt velem. Szeretet volt inkább, mint szerelmes lettem volna, de így sokkal jobb is ,mert nem vagyok örülten féltékeny és nyugodt az életünk és telik azóta is, minden okés. Azt mondják a szeretet erőssebb kötelék, mint a szerelem. Hát mindenki maga döntse el! Szerelem az elmúlik és átalakul szeretetté! (ezzel vitatkoznák én is) ,de ezt tartja a mondás!!! :D Amúgy férfi vagy női kérdés ez, ha szabadna tudnom? :)

2016. jan. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. Nem vagyok közvetlen házasság előtt, sőt még mondhatni közelében sem, még párkapcsolat sincs, De: Van egy 1o évvel idősebb férfi, akivel teljesen egy hullámhosszon vagyunk. Mindig is ismertük egymást, de 6 éve kezdtük egymás társaságát keresni igazán. Azóta is felhozta a témát pár alkalommal, hogy bennem látja önmagát is, a jövőt is, szeretné már megosztani valakivel az életét. Persze, már lassan házasodni szeretne, iigy a 3oas évei elején.., sokszor humorosan fejezte ki magát, hogy menjek hozza feleségül. Karrierista az biztos ugyanúgy, mint én. Mindeddig azzal is volt elfoglalva, távol volt az otthontól(Nyugat,Közel-és Távol-kelet, nem valamelyik közeli ország). Nagyonis jól kijövünk, fantasztikus érezni, hogy van olyan ember, akivel ugyanolyan az életszemléletünk, stiilúsunk, minden pillanatával motivál, nyugodtságot sugároz, de nem érzem azt a szerelmet, amit az első és tulajdonképpeni egyetlen barátommal éreztem még tizenéves koromban. Hiába vagyok még fiatal, de meguntam, hogy izguljak egy randin, azon gondolkozzak, hogy vajon megfelelek-e egy embernek, mit vár vajon az élettől, nem szeretnék azzal foglalkozni, hogy az embereket kiismerjem.. Ez a sztori, kérésre. :)
2016. jan. 20. 12:15
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Szerelemből élek együtt a feleségemmel, nemsokára születik a babánk is, de a házasságot (a papírt) a lakásunkért érdekből kötöttem (egyébként lehet, hogy egész életünket együtt, boldogan, de élettársakként éltük volna le).

A feleségem családjában halál miatt megüresedett a lakás amiben most lakunk és ha nem házasodunk össze eladták volna (vagy más családtagoknak adják), így viszont a miénk lett, boldogan élünk benne és a babánkat is tudjuk vállalni. Sosem tudom meg, hogy egyébként lett-e volna esküvő, de így ez mindenképpen érdekházasságnak tekinthető (közös célokkal).

30/F

2016. jan. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerelemből.20 éve házasodtam van 4 gyerekem.
2016. jan. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

áhhá szóval eddig csak egy szerelmed volt, de ebből már tudod milyen igazán szerelmes lenni Xd Hát elárulom, hogy ez vajmi kevés ahhoz, hogy tényleg átérezd mi az igazi szerelem és csak lustaságból nem mennék hozzá egy olyan pasihoz akivel egy hullámhosszon vagyok, mert egy házassághoz ez kevés. Jó most boldog lennél vele aztán azt éreznéd, hogy jól érzed magad a férjeddel de valami hiányzik stb. Előbb ismerkedj meg más férfiakkal is.

Amúgy lassan 3 éve házasok, szerelemből és olyan mintha tegnap kezdődött volna a házaséletünk :)

2016. jan. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jó barátod lesz a későbbiekben is ez a férfi, ezért ne menj hozzá. Ha egy 10es a különbség, akkor a 20as éveid elejét taposod, azaz bőőőven ráérsz még társat és igazi szerelmet találni. Egyszercsak azon kapnád magad másképp, hogy fülig beleszeretsz valakibe és csapotpapot hátrahagyva otthagynád a pasit, akibe nem vagy szerelmes. Ne tolj ki Vele sem.
2016. jan. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerelemből. Soha nem házasodtam volna nélküle, hogy egy langyos, semmilyen házasságban éljek. Nagyon jó a kapcsolatunk, szeretjük egymást:)
2016. jan. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!