Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek!? A párom akivel 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek!? A párom akivel 4 éve élek 53 éves, mindent megteszek lesem mit szeretne! 3 éve sms-t írogat egy férjes asszony 3 gyerekes 40 éves a nő! Intim smst írogat, telefonon is fél órát is beszélgetnek! Most betelt a pohár.

Figyelt kérdés
Szóljak a férjnek vagy beszeljek a nővel?
2016. jan. 28. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mentsd le az sms-eket, és mutasd meg a férjnek.

A másik, hogy jól értem, még együtt vagy a pasiddal, aki egy évig bírt csomót kötni a fa.szára, azóta bizonyíthatóan kikezdett más nővel???? És miért, ha szabad kérdezni?

Egy ilyennek te meg még lesed minden kívánságát.


Komolyan néha elcsodálkozok, egyes nők hova tudják még magukat lealázni.

2016. jan. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A másik nővel sokra nem mész, csak megalázod magad. Ahogy az első is írta, mutasd meg az sms-eket a párodnak, szembesítsd vele, akkor nem tudja tagadni.
2016. jan. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szembesítsd az SMS-ekkel, aztán rúgd ki.
2016. jan. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyik se. Fogod a pasi motyóját, és kiteszed az ajtó elé. Szerintem érteni fogja a célzást.
2016. jan. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mit kell ezen még magyarázgatni??

Te ilyennel akarod leélni az életed?

Teregesd ki mindenkinek aztán dobd ki!

De valamiért nem fogod megtenni...szánalmas vagy.

2016. jan. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
A nővel hiába beszélsz, attól a párod még nem fog megváltozni. Inkább vele kéne beszélned, hiszen a saját kapcsolatot is egy kalap szar, előbb azt rakd rendbe vagy fejezd be, aztán lehet másokéba belekotnyeleskedni :)
2016. jan. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Ne kapkodj!

Veled lakik. Néha mellédug. Ez hidd el segít az othhoni potenciája fenntartásában is.

Nézz szét a környezetedben! Ismersz olyan nőt aki 50-es éveiben tudott férfit fogni?

Gondolod neked fog sikerülni? 40-es nő lehetne komoly konkurencia, de 3 puttonnyal?

Amit tanácsolnék. Ne olvassd mások sms-eit. Ne hallgassd ki mások telefonbeszélgetéseit.

Lehet a párodnak nem vagy az egyetüli tulajdonosa, de örülj, hogy te vagy fő részvényes.

2016. jan. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak úgy első gondolatra beugrik hat közeli ismerősöm, 40-es, 50-es nők, akik mostanában költöztek össze az új párjukkal, kettőt már el is jegyeztek, egynek most volt az esküvője egy meglehetősen jóképű úriemberrel (a hölgy 44 éves). Pedig nem is valami nagyvárosban élnek, hanem kistelepülésen.

... és ezek csak a közeli ismerősök, ha jobban szétnéznék a környezetemben, több is akadna.


Úgyhogy felejtsük már el azt a sületlenséget, hogy 40 felett nem lehet párt találni. :) Természetesen 20 évesen általában egyszerűbb valamivel, de később sem lehetetlen.

Tehát kár csak azért maradni valaki mellett, mert jaj, talán nem találunk párt.

2016. jan. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 omba ***** válasza:

Én se tudom, hogy miért a nő férjével kéne ezt tisztáznod, amikor ott a párod, aki szintén... érintett az ügyben.

én miért tűröd ezt három éve, vagy, ha igen,akkor MOST miért lett probléma?

2016. jan. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!