Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerető, vagy asszony? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető, vagy asszony? (lent)

Figyelt kérdés

A pasinak otthon nincs szex... bele szeret valakibe, sok időt tölt vele, és nagyon jó vele a szex is, de közben az otthon meg anyagilag köti...

Pár év után az asszonyka újra akarja a szexet... Mit tehet a pasi? Kit válasszon?

A kettő együtt nem megy.



2014. aug. 26. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha feláll az asszonyra,akkor kekszelgessen az asszonnyal és szakítson a szeretővel.Ha nem működik,majd jön új szerető.
2014. aug. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem bir el velük?
2014. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Az asszonnyal mindig ugyan olyan, a szeretővel meg három év után is nagyon jó minden.


A szeretővel eddig heti háromszor volt szex, de minden nap többször találkozunk. a pasi nem akarja elveszíteni, de így nem tud majd annyit nyújtani, h elég legyen.


+ fél, h megérzi az asszony, és kiteszi a házból.

2014. aug. 26. 22:08
 4/13 anonim ***** válasza:
Színlelj orgazmust :P
2014. aug. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én elítélem az ilyeneket. Szerintem vagy próbáld meg otthon rendbe tenni a dolgokat a feleségeddel, vagy akkor vállald fel, hogy neked ez így nem jó, és menj a szeretődhöz (feltéve, hogy ő is képes komolyan venni téged).
2014. aug. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltál volna erre, mielőtt félrek*tál.
2014. aug. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
Egy férfinak szüksége van mindkettőre. Amikor az asszony azt hiszi a szeretőjénél van, a szerető pedig azt, hogy otthon, akkor nyugodtan elmehet egy kicsit kikapcsolódni.
2014. aug. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent el lehet fogadni a házasság érdekében, vagy épp a szerelem nevében. A hűtlenség számomra az első és egyetlen oka egy kapcsolat végének. A szex a legintimebb dolog, ha az sem köt, akkor nincs értelme a csillagokat lekamuzni, úgysem működne.
2014. aug. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem tudok dönteni:

A szeretőmbe szerelmes vagyok, és ő is velem akar lenni, bár a legtöbb időt vele vagyok, ez más mint egy együtt élés. Őt zavarja a helyzet, főleg amióta újra kezdtem otthon a dolgokat, úgy érzi, h játszok vele. Azt mondta, h ne vegyem el az idejét, ő is akar esténként odabújni valakihez.


Az asszonyt meg ismerem már, és mindent elnéz nekem. Szép nő ő is, de hogyan szerethetnék újra belé?

Ott a ház, a közös élet...

2014. aug. 26. 22:30
 10/13 A kérdező kommentje:

Ja a szeretőm a barátom is, és elfogad olyannak amilyen vagyok, előtte nincs kínos téma, ismer engem

Viszont azt is tudja, h mikor hazudok, ez nem mindig jó... nem lehet altatni...

túlzottan ismert

2014. aug. 26. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!