Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nős férfiak (40-esek)! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfiak (40-esek)! Ti föladnátok a házasságotokat egy huszonéves lányért vagy csak 1-2 alkalomra kellenek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 29. 17:23
1 2
 11/18 anonim válasza:
56%
Csak 1-2 alkalomra kellene, ha az neki is megfelel, mert ígérgetni fűt-fát, csak hogy megkaphasd, az gerinctelenség. A család, az szent!
2016. jan. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Dew-i válasza:

Sokmindentől függ,mint minden az életben.

A házasság milyensége a mérvadó.Jó házasság tartós.A kor a legkevésbé számít. Álmaim nője( nemcsak külsőre),megtudna hódítani.A pár alkalom is előfordulhat,ha otthol hiányos az " ellátás " Az is igaz a ffi nemkönnyen változtat.

2016. febr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én feladtam egy különélős házasságot és elvettem a barátnőmet, nagyjából hasonló életkori paraméterekkel (14 év korkülönbség). Van persze, amit fel tudok felhozni mentségül: eredetileg a feleségem akart külön élni, mert beleszeretett valakibe, a mi kapcsolatunk csak azután kezdődött. Nem egy-két alkalomra szóló, hanem hosszú távú kapcsolat volt. Ennek ellenére sosem biztattam azzal, hogy el fogok válni a kedvéért, mert a házasságban volt egy lányunk, aki elől titkolni próbáltuk a helyzetet. Végül aztán mégiscsak elváltam, és elvettem a barátnőmet. A lányunk maradt az anyjával a lakásban (a megszokott környezetében), hétvégeken viszont mindig nálunk aludt, és ilyenformán közösen neveltük az exemmel. A második házasságunkban lett négy közös gyerekünk, és azóta is boldogan élünk - remélem, míg meg nem halunk :-)


DE. Ha te vagy a huszonéves lány, akkor erre ne nagyon számíts. Nagyon ritkán válnak el a férfiak, hiába igérgetik, és ha mégis, akkor is gyakran félremegy az új kapcsolat.

Ha viszont te vagy a 40-es férfi, akkor vigyázz, sokan rájönnek pár év alatt, hogy nem azt kapták, amire számítottak. Esetleg a korkülönbség miatt is lehet egy-két gond (ízlésbeli problémák, életvitel különbözősége, stb.), és ha csak a fiatlasága tetszett a lányban, nos, az lassan elmúlik.

(Mi is "összeöregedtünk", de mi nem bánjuk.)

2016. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
71%
1-2 alkalomra biztos jó lenne, majd utána megint jöhet fiatalabb. Nagyjából ennyit várj el egy ilyen kapcsolattól. Ha veled megcsalja a párját, akkor ha te leszel a párja, utána kit fog megcsalni????? Segítek: Téged! De az ilyen nő mind meg is érdemli. Hagyj huszonévesen a mesékben és rombolj szét minél több családot, ez egy jó életcél!!!
2016. febr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
56%
Az előző vagyok. Azt akartam írni, hogy : higgy huszonévesen a mesékbe. De egy a hülye predektiv szövegbevitel nem azt írta. :D
2016. febr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

14-es, bejön a motivációs szöveged ;) Megszívlelem.

21/n

2016. febr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Tortillavadász válasza:
56%

A nőismerőseimnek, akiket nős pasik hitegetnek két könyvet szoktam ajánlani:

- Jókai Anna: Jákob lajtorjája

- Fannie Hurst: Mellékutca


Ez a kettő szépen lefedi a szeretős eseteket. Persze biztosan van olyan történet is, amikor nagy szerelem, válás, új házasság a sorrend, de ezt hagyjuk meg a mesekönyvek számára, mert nem ez szokott bekövetkezni (kivételek mindig vannak).


Sok szerencsét!

2016. febr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Értelmes 40 éves férfi tudja, hogy komolyabban nem tervezhet egy huszonéves lánnyal, mert pofára esés a vége. 1000 okból kifolyólag csak idő kérdése mikor lép le a hölgy. Joggal. Persze vannak naiv 40-es férfiak akik azt hiszik, hogy pont ők kelennek annak a huszonéves lánynak és nem egy korban hozzáillő.
2016. dec. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!