Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves férfiak! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves férfiak! Milyen apró ajándékoknak/figyelmességeknek örültök néha?

Figyelt kérdés
Mivel szeretitek, szeretnétek, hogy a párotok néha csak úgy meglepjen titeket? (pl süti, szexi fehérnemű, kávéval várni titeket munka után)- bármi ötletet köszönök :)
2016. jan. 18. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Imádom amikor szülinapom van vagy névnapom, és tortát süt nekem. Ez szívből jön, néha együtt is sütögetünk, ez is jó móka. Meg a kézzel készített ajándékoknak örülök a legjobban. Karácsonyra kaptam ilyen kis dobozkát, amit ha szétnyitsz, van rengeteg része, ahova ki üziket csempészett bele, és nagyon jól hajtogatta, mert ilyen szívformába nyílnak ki a szélei. Meg teleragasztgatta matricákkal, közös képet.


Ez többet ért, mintha vett volna mondjuk 15 ezerért egy elektromos borotvát. Amit most meg se tehetett volna anyagilag, meg egyébként is ez szívből jött :)

2016. jan. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hú, ez a szivecskés ajándék nagyon jól hangzik :) Én is szívesen csinálnék valami hasonlót a barátomnak, esetleg el tudnád küldeni fotón, üzenetben hogy hogy néz ki? Vagy valami hasonlót? Mert nem tudom pontosan elképzelni
2016. jan. 18. 10:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Édesszájú vagyok úgyhogy csoki, süti minden mennyiségben (az se baj ha boltból lényeg hogy gondolt rám). Hihetetlenül jól esett, jobban mint a több tízezres karácsonyi ajándékok. :-)

(Persze én is mindig ha megláttam amit szeret vettem belőle)

2016. márc. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Plüss zsiráfot szeretnék meg plüss rozmárt.


[link]


[link]

2016. márc. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amit felsoroltál, az bármikor, bármilyen formában jól esik, de ami a legjobban esik, az az, hogy ott áll előttem az, akit szeretek, és azt mondja: - Ezt neked készítettem. :)

Bármi lehet az, mert nem az a tárgy fog jól esni amit adsz, hanem hogy szeretsz, és ragaszkodsz. :) Amiket írtál, azok alapján jól érzed, hogy mi eshet jól, ami számít ebben, az a figyelmesség. És ez akkor jó, ha oda-vissza meg van. :)

2016. márc. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. márc. 6. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!