Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért akadnak olyan sokan ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Clark Kent.. kérdése:

Miért akadnak olyan sokan ki azon, amikor elhagyja őket a párjuk másért?

Figyelt kérdés

Lényegében a nemi szelekció ma is működik. A nő mindig a tekintélyes pasasnak fogja széttenni a lábát nem pedig a puhány alaknak. Amíg világ a világ, ez így lesz.


Persze érthető, emberek vagyunk, és vannak érzéseink. Az első csalódás mindenkinek fáj, de egy normális ember ebből tanul, és tovább lép.


De amikor ez már életformává válik, az szánalmas tud lenni. [gondolok itt azokra, akik azért hisztiznek, mert őket minden nő elhagyja, aztán elkezdenek ringyóskodni, hogy ők már annyit csalódtak, hogy csak na, és sajnáltatják magukat. Vajon miért történik ez velük folyamatosan? Kettőt tippelhetsz...]


2016. jan. 31. 01:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a kérdésre válaszolnék, nem a hozzáfűzött leírásra.

Azért akad ki az ember, ha a párja elhagyja másért, mert:


1, ha valakibe szerelmes vagy és az dob téged, hát az valljuk be igen csak fáj...ha igazán szerelmes vagy valakibe, és elveszíted őt, az majdnem olyan mintha meghalna valaki.


2. Az sem mindegy, hogy hogyan hagynak el...ha undorító, megalázó módon akkor dupla trauma (Hogy tehette ezt? Miért? Miért így? stb.)


3. A 3. fél miatt még szarnak is érzed magad...azon agyalsz, hogy ő mitől jobb, mi az ami benne megvan és benned nincs...


Nagyjából ezek miatt a dolgok miatt akad ki egy ember, ha elhagyják.


(nyilván az más tészta, hogy x.y. minden héten mással jár, és mindenkibe őrülten, halálosan szerelmes lesz, és 3 nap járás után ha elhagyják, akkor álmában is felsír rettenetes bánatában, hogy....MIÉÉÉÉRT TÖRTÉNT ÚJRA MEG VELEM? Ez nyilván szánalmas...szerelmes nem lesz az ember mindig mindenkibe akihez köze van...így nem is úgy viseli meg egy-egy "átlagos" szakítás, maximum az a rossz, hogy ismét csalódik egy emberben, egy új, normális kapcsolat reményében...)

2016. jan. 31. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert érző szívűek?
2016. jan. 31. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Mert elég geczi dolog úgy bepasizni, hogy van valakid.
2016. jan. 31. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te vagy a Superman neked kellene tudnod.
2016. jan. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
majd ha téged is elhagynak ok nélkül, akkor olvasgasd ezt a kérdést magadtól és nyugtasd magad a nemi szelekció gondolatával.
2016. jan. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt én sem értem, hogy miert akad ki az, aki rászolgál arra, hogy elhagyják... Egy kicsit magába kellene néznie, es megfejtenie, hogy vajon miért is történhetett meg...
2016. febr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem szeretem amikor ilyen sarkosan fogalmaznak pl.:nemi szelekció...stb. Az ember több, mint egy állat, szerintem. És lehet, hogy pont az a nő vagy férfi hoz össze egy kiegyensúlyozott családot, akit te első látásra puhánynak gondolnál. Az igaz szerelem egy misztérium is. Nem véletlenül akarják, hogy csak ösztönszinten éljük meg. Azt a hazugságot adagolják be, hogy az ember nem monogám lény. Nagyon is azok vagyunk, ezért is tud olyan veszettül fájni, ha az akit szeretünk megcsal, vagy elhagy. Szerintem legyünk egymással szemben megértőbbek és ne játsszunk egymás érzéseivel. Akit elhagytak, vagy megcsaltak azt igenis nagyon komoly lelki trauma éri. És szerintem nagyon sokaknak kellene ezekben az időkben egy jó pszichológus vagy barátok, rokonok. Ne ítélkezzünk, mert sose tudhatjuk mikor jutunk hasonló helyzetbe...
2016. febr. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!