Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A népszerű lányok (elég sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A népszerű lányok (elég sokan vannak! ) pasijai hogy bírják elviselni azt a tudatot, hogy nagy valószínűséggel a párkapcsolatuk alatt is bepróbálkoznak a barátnőjüknél más pasik is?

Figyelt kérdés

Hogy kezelik a férfiak ezt a nem elhanyagolható problémát?

Hogy működhet egyáltalán hosszútávon egy olyan kapcsolat, ahol a lánynak nagyon sok exe van, akik némelyikével most is tartja a kapcsolatot?



2014. jan. 20. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha elég magabiztos a faszi akkor nem igazán gondol arra, hogy az asszonykája másnak is tetszik, sőt lehet örül is neki.
2014. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Azért az, hogy bepróbálkoznak fiúk a barátnődnél, meg az, hogy a barátnőd az exeivel még tartja a kapcsolatot, egyáltalán nem ugyanaz. Ez két teljesen különböző dolog. Normális esetben az előbbi egyáltalán nem jelent problémát, a kevésbé népszerű lányoknál is be szoktak próbálkozni. Aki szereti a párját, az azonnal elutasít minden közeledést.


Exekkel jópofizni szerintem egészségtelen.

2014. jan. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
hát mint monyak ha azala lányal öszejöhetnék aki tetszik nekem az nem tenne ielyet
2014. jan. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna h flörtölget...
2014. márc. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
egyszerű....ha megnyerik hagy vigyék..nem az én problémám, mert majd lesz másik barátnőm és kiderült legalább, hogy a párkapcsolatunk milyen erős...ha elutasítja őket minden okkés ha meg elfogadja más pasik közeledését legalább hamarabb megszabadulok egy hűtlenségre hajlamos és megbízhatatlan nőtől...utána már a nyertes kolléga problémája lesz :-D
2014. márc. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

ezzel a nőtípussal aikidózni kell.

folyamatosan éreztetni kell vele,hogy bejövök más csajoknak,elejtett megjegyzések,amiből az jön le,hogy a sztoriban szereplő nő flörtöt kezdeményezett velem,amit én persze nem vágtam,de ő mint nő pontosan tudja,hogy miért kérdez ezt meg azt egy csaj.

viszont az exel való kapcsolattartást rövid úton ignorálom.

alapból az attitűdből sugároznia kell,hogy nem tehet meg akármit,főleg ekkora tiszteletlenséget a másikkal.

ha ez problémát jelent-ami eddig nem még nem történt-akkor nincsen miről beszélni.

plusz egy ilyen lépés azt is megmutatja neki,hogy nem holmi irányítható,zsarolható,kontrollálható kis majommal van,hanem velem.

2014. márc. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Látom sokaknál mumus az ex téma. Tartom a kapcsolatot az exemmel, tudja a barátom és azt is látja amikor bepróbálkoznak más pasik. Nem zavarja mert tudja hogy imádom őt és meghuztam egy bizonyos határt az exxel való jópofizásban amit soha sem lépek át.

Ugy van vele hogy akik bepróbálkoznak azokat csak eszi a kefe amiert nem kapnak meg, exekről meg csak az a vélemenye hogy eszik őket a kefe amiért elveszitettek,és ez inkább önbizalmat ad neki...vagy csak én vagyok ilyen szerencsés hogy igy reagálja le a pasim :D

2014. márc. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden csajnal beprobalkoznak. Nem zavar h a paromra is nyomulnak.
2014. jún. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!