Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal a barátnőm, jogos ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a barátnőm, jogos ha megcsalom?

Figyelt kérdés
A barátnőm összejött velem annak ellenére, hogy szerelmes sem volt. Tudomásomra jutott, hogy meg is csalt. Szerintetek jogos dolog ha megcsalom én is bosszúból és csak utána szakítok, vagy számító görény dolog ? :) Lányok, nyugodtan jelentkezzetek!! :D Sportos 22/f

2016. febr. 2. 18:26
1 2
 1/14 Sunshinedoll ***** válasza:
91%
Szerintem ez elég kicsinyes, savanyú-a-szőlő dolog, de ahogy jól esik :D
2016. febr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ááh, hagyd a faszba, öreg
2016. febr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy elézem kb. azt mondják itt neked, hogy ez a világ rendje fogadd el, éljen a cuckold.
2016. febr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha nem szerelmes beléd, akkor nem fogja túlságosan érdekelni a dolog. Én is voltam együtt olyannal, akit nem szerettem. Nem csaltam meg és ő sem engem. De ha meg is tette volna, egy vállrándítással elintéztem volna a dolgot, mivel nem fűztek hozzá érzelmek.
2016. febr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szerelmes beléd,miért érdekelné az,hogy te megcsalod?
2016. febr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sem rendítené meg különösebben,és így maga a bosszú is értelmét veszti. Kivéve persze, ha még sosem voltál hűtlen és mindenképp meg akarod tapasztalni, vajon milyen élmény lehet, mert akkor ez tökéletes alkalom. De én a helyedben max a hét végéig várnék vele, ha addig nem jön össze, csak ezért nem húznám a szakítást. Undorodnék a másik féltől, az a helyzet.
2016. febr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Itt az a legnagyobb baj,h gyerekes pasi vagy, es nem ferfi.:D
2016. febr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Dugd ot is meg mast is ez mar nem szamit veszett ugy hasznald ki :D
2016. febr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

inkább szakíts, semmi értelme bosszút állni!

23/f aki szereti a kecskesajtot

2016. febr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz.
2016. febr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!