Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mostanában egyre furcsább a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában egyre furcsább a baratnom. Szerintetek megcsal? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Eddig nemvolt olyan pillanat amikor ne írt volna vagy valami,mostanában meg egyre többször irja, hogy nem lesz. (Tudom lehet gyerekes de nem iylen fele, hogy ne irjon). Egyre surubben kérdez rá, hogy mit csinálnék ha megcsalna es ilyesmi kérdések. Mostanaban olyanokat csinál amiketmeg soha és egyik napról a masikra fontos lesz neki, de nem kondja meg miert. Telefonjat kodolja es mindta hg surun töröl "dolgokat". Egyre surubben osszeveszik velem es utanna mondja,hogy szakitsal velem akkor. Egyre furcsább:( Szerintetek megcsal vagycsak envagyok tul paranomias?:(

2016. jan. 5. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem hangzik jól. Ha nem is csalt meg, lehet van egy fiú aki tetszik neki, és esetleg tervezi, hogy vele összejön.
2016. jan. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tök mindegy, hogy megcsal-e? Jó ez a kapcsolat neked? Nem elég egyértelmű, hogy nem akar veled lenni csak arra vár, hogy Te tedd meg a lépést? Telefonját kódolja: miért nézegetted?
2016. jan. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben a következő "szakitsal velem akkor"-nál tényleg szakítanék vele. A leírásod alapján eleve teljesen egyenlőtlen a kapcsolatotok, nem érdemes egy potenciálisan hűtlen és egyértelműen hisztis csajra pazarolnod az idődet.
2016. jan. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Persze, hogy megcsal.
2016. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
2.válaszoló véleményét osztanám!Te legyél magadnak ilyen téren a legfontosabb és ha valamit nem érzel jónak kérdezz rá vagy olvass bele vagy akármi az ilyesmi könnyen kiszokott derülni.Ha meg ennyire mondogatja akkor szakits vele meglátod mit tesz ha szeret visszamegy hozzád.
2016. jan. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ki akarja erőszakolni, hogy te szakítsd vele.

Abban nincs semmi, hogy kódolva van a telefonja. Nekem is, nincs benne titok, de akkor se piszkálja mindenki, én sem piszkálom más holmiját.

2016. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2016. jan. 5. 18:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Tőled várja, hogy kimondd, hogy vége. Ezzel nagy megkönnyebbülést okoznál neki, mert nem neki kell ezt a szót kimondania, nem ő akar lenni a "szemét" nő, aki kiteszi a jóravaló barátja szűrét.
2016. jan. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mikor ballagtok a bölcsiből?
2016. jan. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kotyo12 ***** válasza:
Én nemrég voltam ilyen helyzetbe. Rákérdeztem, hogy megcsal-e, nem mert a szemembe nézni. Aztán mondtam neki, hogy nem szeretem a hazug embereket. Erre de ő folytatni akarja. Aztán 3 napig teljesen kifordult magából és arra ment, hogy megtörjön és én mondjam ki a végét. Azt hiszem Te is hasonló helyzetben vagy.
2016. jan. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!