Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít ha részege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít ha részegen csókolóztam egy férfival?

Figyelt kérdés
Nem jelent semmit az a másik férfi, a vőlegényemet szeretem.

2016. febr. 6. 10:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

A pia csak KIFOGÁS! Ha tudod, hogy nem bírod az alkohol, akkor ne vedelj alkoholt. És tanulj mértéket!


Egyértelmű, hogy megcsalás.


Neked, hogy esne, ha a vőlegényed azt mondaná, hogy "Bocsi szívem, de tegnap részegen csókolóztam egy csajjal. Ugye meg tudsz bocsátani nekem?"


De az is lehet, hogy te képes lennél megbocsátani, DE

akkor majd máskor is a párod tök részegre fogja magát inni, és majd mással fog csókolózni, hisz úgyis meg fogsz bocsátani neki (nincs következménye a tettének), hisz neki ehhez semmi köze nem volt, csak részeg volt, a "pia a hibás", nem tudta, hogy mit csinál...stb...

2016. febr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

részegen ugyanúgy felelősséggel tartozol azért, amit teszel. velemi is előfordul, hogy belesodródok valamibe, amit nem is úgy gondoltam. kivéve, ha van valakim, akit szeretek.


ha már másra vágysz, szerintem a legjobban akkor járnál, ha ezt bevallanád magadnak először.

2016. febr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az, és az alkohol nem mentség. Részegen is csak azt teszi meg az ember, amit józanul is szeretne, csak nem mer.
2016. febr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
A tudatlansag sem felmentes a torvenyek alol, akkor szerinted?
2016. febr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Fordított esetben te megcsalásnak vennéd?

Tehát ha más nőt csókol a vőlegényed, az még belefér, vagy úgy érzed hogy megcsalt?


Gondolom te se ugrálnál örömödben.

2016. febr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Noblesse Oblige ***** válasza:

Gondolkozz egy kicsit nem olyan nagy mutatvány!


Az alkohol mámoros állapot sok mindent képes kihozni egy emberből, de elmondható, hogy oldja az ember hangulatát. Részegen legalább annyi mindent megtesz ösztönszerűen is. Az a nézet, hogy az alkohol semmire, nem kifogás pedig azért él, mert ha csak legyintene rá az ember, akkor olyan kiskaput adna, amit nemcsak akaratlanul, hanem egyesek szándékosan használnának ki. Innentől pedig ugrás szerűen megnő a szeszfogyasztás, mert ugye részegen mindent lehet!


A másik dolog pedig maga a csókolózás ténye. Az egy dolog, hogy oldódtak a gátlások és azt tetted amihez kedved volt. Voltam én is már annyira részeg, hogy világom nem tudtam, de amikor le akartak smárolni azt részegen sem engedtem meg magamnak! Nem ment, mert szerettem a párom és olyan bűntudat kerített hatalmába, hogy inkább elfordítottam a fejem, és így nem lett belőle csók. Szóval ha neked részegen ilyen laza ügy a csók, akkor én elgondolkodnék, hogy tényleg szereted-e a párod annyira mint kellene. Abban nincs kétségem, hogy emberileg, barátilag biztos szereted, talán a megélt közös évek is ott vannak mint ragaszkodás. De abban már nem vagyok biztos, hogy annyira szereted, ahogy nőként kéne szeretned egy férfit. Igazán.

És ha ez így van, akkor az esküvőt majd a válás követi és pár pokoli év. Ha nem vagy biztos magadba, és az érzéseidbe. Ha nincs meg a feltétel nélküli tisztelet, szeretet és odaadás, akkor a kérdés csak az, hogy kettőtök között hány év telik el, míg a wc-n le nem húzzátok azt. Úgy ne mondj neki igent, hogy ilyen könnyen semmibe veszed, még az alkohol hatása alatt is!


Úgyhogy én első sorban az érzéseimet mérlegelném. Talán mégsem minden úgy van ahogy te azt magaddal megbeszélted. Talán nem ismered eléggé magad és érzéseid valójában. Most pedig sort kéne erre keríteni! És őszintének lenni, legalább saját magadhoz!

2016. febr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Titusztitusz ***** válasza:
Bizony annak...Éshát mivel a múltat már nem lehet megváltoztatni, a legjobb amit tehetel, az az, hogy ŐSZINTE MEGBÁNÁSSAL bocsánatot kérsz a vőlegényedtöl, és ügyelsz arra, hogy többet ilyen eset ne fordulhasson elő...
2016. febr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
61%

1 Igen ez szerintem megcsalás, bár kinél hol a határ..

2 A részegség megmagyaráz egy két dolgot, de nem ment fel semmi alól.

3 Azt írod hogy volt ott két barátnőd, hát elég jó barátnők lehettek ha ezt csak úgy végignézték és nem tettek semmit.

2016. febr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Előzőelőtti: persze érdemes elgondolkozni a kapcsolaton, csak nem hiszem, hogy elvárható, hogy a rózaszín ködös szerelem kitartson egy házasságba. Az egy közös vállalkozás egy munkaszerződés. Persze kell ragaszkodni a másikhoz és nem szabad megcsalni, de sok-sok év házasság alatt simán lehet olyan, hogy az ember nem szerelmes és vágyik valaki másra is. Az alkohol meg oldja a gátlásokat. Nem menteni akarom, a hiba az hiba, de ha minden kapcsolatot kidob az ember mert volt öt perc amikor megkívánt valaki mást, akkor sosem lesz család.
2016. febr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Részegen megvertem valakit, testi sértésnek számít és lecsuknak, vagy megbocsájtható, mert részeg voltam?
2016. febr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!