Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férjem bizonyosodjon meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem bizonyosodjon meg róla, hogy övé-e a gyerek?

Figyelt kérdés
Férjem 9 hónapja megcsalt egy nővel és most szült a nő, de csak 50%, hogy a férjem az apa, mert a nő egy másik pasival is lefeküdt. A férjem visszajött hozzám fél éve, de most újra előtörtek belőle az érzések a nő irányába. Nem tud dönteni, mert engem is szeret és a nőt is. A nő még pár hónapja úgy nyilatkozott, hogy nincs semmi követelése a férjem irányába, szerintem hagyni kéne. Miért nem vetette el? Csináltassák meg az apasági tesztet és akkor még van rá 50% esély, hogy nem a férjem az apa és akkor legalább békén hagyná a nőt. Mit tegyen, mit tegyünk? Az olyan válaszoktól kíméljetek meg, hogy váljak el tőle - nem erre vonatkozott a kérdés. Nem azért mentem férjhez, hogy elváljak. Értelmes válaszokat várok. Előre is köszönöm!
2016. febr. 8. 12:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Akkor az eleg sokmindent megvilagit, ha te nem akarsz gyereket, de neki mar van...

Egyreszt, honnan tudod, hogy o valoban nem akar? Sot, sok szulo igazabol akkor erzi hogy mi is az az apasag /anyasag amikor kezebe fogja a picit. O ezt az erzest ismeri a masik gyerek folytan, te viszont nem, es ahogy elnezem, nem is akarod.

En most nem torok palcat feletted mert a te sajat dontesed hogy akarsz-e szulni vagy sem. Viszont ahogy fentebb irtak, ez idozitett bomba lehet. Lehet hogy eredetileg o sem akart gyereket, de most ugy erzi, megis kellene neki egy, es ezt nem veled fogja tudni megvalositani. Semmi nem tudja biztositani, hogy most vagy kesobb nem hagy-e ott ezert a noert (kiveve ha a no nem akar vele egyutt lenni mert tenyleg csak az alapanyag kellett).

Az elso baratom ilyen kapcsolatbol lett. Hazassag, ahol a no sosem akart gyereket, a ferfi igen de nem merte bevallani. Ennek eredmenyekeppen elpottyantott egy parat erre-arra hazassagon kivul. Igy aztan a felesegnek meg kellett szokni, hogy tobben vannak a hazassagban, ok, meg a gyerekek anyjai. Elvalni nem valtak el mondjuk. Masik ismerosomeknel a no nem akart gyereket, szereto terhes lett, a pasi szinten vivodott egy darabig, majd meglatta a kislanyat es azon nyomban csomagolt.

Igaz hogy minden tortenet mas, de eloszor ezt kell tisztaznotok, hogy ez a gyerek mar ott van, a lelkiismerete megnyugtatasa vegett szerintem csinaljatok meg az apasagit, es raertek azon gondolkodni hogy mi lesz kesobb.

Amugy ha a ferjed annyira nem akart volna gyereket, akkor speciel gumit huzhatott volna, tehat en nem kennek mindent a nore... Ebben a ferjed eppen annyira benne volt.

2016. febr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Azért nem húzott gumit, mert a nő úgy tudta, hogy meddő, 10 éven keresztül nem esett teherbe. Ez most csak így besikerült.

Én azért nem akarok szülni, mert mind a kettőnknek örökletes betegségünk van, meg anyagilag sem állunk úgy.

2016. febr. 9. 07:17
 13/13 anonim ***** válasza:
Huuu először is, nekem nem kéne már ez a pasi. Elég hogy felrement.... Második, ha övé a gyerek meg végképp. Ennyi.
2021. okt. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!