Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tudni szeretném az igazat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudni szeretném az igazat. Mit tegyek? Hogyan legyek minél diszkrétebb, korrektebb?

Figyelt kérdés

Egy régi szerelemről van szó.

17 évvel ezelőtt beleszerettem egy férjes asszonyba.

Nagyon szeretettük egymást, a férje sokat dolgozott, s ő hamarosan várandós lett.

Akkor kérdeztem is tőle, lehetek-e én az apa, de annyira biztosan állította, hogy a férjétől van a gyerek.

Ezután elhidegültünk egymástól, majd véget ért a viszonyunk.

Még nagyon kicsi volt a gyerek, amikor elköltöztek a környékünkről.

Aztán a kapcsolat is megszakadt velük…

Most, ennyi év után ez az asszony elvált, hazaköltözött a szüleihez, a gyerekekkel együtt.

De a kisebbik fiú ugyanúgy néz ki, mint én! Az arca, a haja, a külseje, az alkata, mindenben rám húz!

Még nem vettem fel vele a kapcsolatot, de apasági tesztet szeretnék.


Mit tegyek? Hogyan legyek minél diszkrétebb, korrektebb?

F/50



2015. dec. 26. 04:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Apasági teszttel egy jó kis családi botrányt is összehozol. Ezt is bekalkuláltad?
2015. dec. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Apasági tesztet csináltathattok,ha az asszony is benne van.

De ha esélyes,h tőled van,az tuti,hogy fejen állva les..zarhatod magad,akkor sem fog belemenni!

2015. dec. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Korrekt úgy lehetsz, ha békén hagyod őket.

Az apasági tesz meg nem úgy megy, hogy egy random pasi odamegy, hogy na, most itt teszt lesz!

Ennyi erővel én is mehetnék, vagy az én gyerekeimet is molesztálhatná bárki férfiember, hátha ő az apa.

2015. dec. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem célom a családi botrány. Csak tudni akarom, hogy tényleg én vagyok-e a kisebbik fiú apja.

Ezért szeretnék minél diszkrétebben eljárni. Egyelőre még ahhoz sem ragaszkodom, hogy a fiú vagy rajtam kívül bárki megtudja…

Nem egy idegen pasi vagyok a sok közül, aki csak úgy betoppant, hogy „gyereket akar”. Annak idején még nehezebb lett volna utánajárni a dolgoknak, de most, hogy a törvényes házasság véget ért, nincs annyi akadály, következmény.

2015. dec. 26. 14:38
 5/17 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd a francba. ha a te gyereked azzal mit nyersz. ha nem a tiéd akkor mi van... max egyet beszélgetnék vele és annyi.
2015. dec. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%
a 2. hozzászólás tökéletes. Ha mondod neki és nem akarja, akkor tiéd a gyerek. Ennyi. Nem kell fizetni sem érte.
2015. dec. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

De jelen pillanatban te kivülálló vagy! Az,hogy esetlegesen te csináltad a gyereket nem jelent semmit. Jogi útra nem terelheted,hisz te nem vqgy jogosult pert indítani! Apaság vélélmének megdöntésére csak a "vélelmezett apa" az gyermek,az ügyész, és az anya jogosult.

Neked marad a "békés", nem jogi út,qmi abból áll,hogy az anyának felveted ezt a lehetőséget,h magánban csináltok egy tesztet.

De biztos vagyok benne,hogy nem fog belemenni!

2015. dec. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez a sztori a TE szemszögedből.

Nem is értem most mire föl támad ez a vágyad, de legyen.


Ha megromlott a kapcsolat, akkor az asszony miért is örülne neked?

Ha örülne is? 17 év után lényegében megint idegenek vagytok.

Egy 15 éves fiú mi a csudát kezdene veled?

"Egyelőre még ahhoz sem ragaszkodom" - egyelőre....


A nő mit nyerne ezzel, mégis? Honnan tudod, miféle következményei lennének, pl. azt apja visszakövetelné az eddigi gyt, vagy mit tudjuk mi más?


Bizony, külső szemmel te egy random pasi vagy, érzed ugye, hogy erre még egy keresetlevelet se lehet megfogalmazni...

"17 évvel ezelőtt beleszerettem egy férjes asszonyba." - itt indulna a papír a szemetes kosár felé.

Engedd el ezt a témát, azt tanácsolom. (60F)

2015. dec. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már csak azért is felesleges ebbe bele menni,mert elképzelhetetlennek tartom,hogy egy 17 éves srác tárt karokkal fogadna téged ha kiderül,hogy te vagy az apa.Valószínűleg teljesen elzárkózna tőled,viszont olyan törést okozhat neki az,hogy gyakorlatilag az egész élete egy hazugság ami az egész jövőjére kihathat.
2015. dec. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen, a srácnál nagy lelki törés lenne. Még várni kellene vagy öt-hat évet ezzel a teszt dologgal. Addig az anyjával talán felvenném a kapcsolatot, hátha újból fellángol a szerelem. Ha úgy érzed, hogy nem, akkor a fiút se abajgasd. De ha igen, akkor a gyerekek megtudhatják majd egy-két év múlva, hogy régen ti jártatok együtt. Persze még ez után is nagyon nehéz lenne ezzel a teszttel előállni. Akkor kellett volna, amikor a gyerek megszületett.
2015. dec. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!