Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csalja a lányom a vejem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalja a lányom a vejem?

Figyelt kérdés

Felfoghatatlan számomra, miért van ez. Néhány éves házasok, látszólag úgy tűnt, hogy minden rendben van.

Olyan rendes férje van, a tenyerén hordozza, mindent megad neki, körülötte forog a világ…

Jó humorú, okos, kedves, fiatalos, értelmes, jól néz ki – mit akar még a lányom?


Teljesen le vagyok sújtva… Mit tegyek?



2016. febr. 11. 19:58
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
95%
Ezek szerint mégse mennek rendben a dolgok és ne tegyél semmit, mert semmi közöd hozzá.
2016. febr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg a lányoddal beszélhetsz..kérdezd meg tőle, hogy boldogtalan-e?! Miért teszi ezt? Miért van együtt egy olyan emberrel, aki nem tudja őt boldoggá tenni?!


Ezen felül ne tegyél semmit.

2016. febr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
45%

''Olyan rendes férje van, a tenyerén hordozza, mindent megad neki, körülötte forog a világ''


Ezert csalja meg. Szinte kivétel nelkul ilyen mintahapsikat csaljak meg.


Ja kedves elozoek, biztos a csaj 'okkal' egy retek ringyo:-) Engem is csaltak meg, pedig 0 problema nem volt a kapcsolatban. A csaj minden nap elmodta mennyire szeret. Kozben hetente felrekefelt.

2016. febr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
73%

Márpedig okkal csalja meg..azt egy szóval nem mondtam, hogy az ok a férjében keresendő, de hogy a lánya részéről nincs minden rendben a kapcsolattal, ez egészen biztos.


Te azt mondod, hogy 0 probléma volt? A nagy lófszt. Ott is baj volt, csak te nem vetted észre.. Nem biztos, hogy veled volt a baj, de az exednek valami oknál fogva ez nem volt elég.


Azért fogalmaztam egyébként így, mert anyaként, mindamellett persze, hogy ez nem szép dolog, azt tartanám szem előtt, hogy a lányom miért van benne egy olyan kapcsolatban ami nem teszi boldoggá..ugyanis valami biztos van, ha ezt csinálja.

Az más kérdés, hogy a szakítás/válás a másik félnek is jobb lenne valószínű, mert ő így át van verve, de anyaként nem ezt tartanám előbbre.

2016. febr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
25%

Na ne bsszal mar fel, hogy 'nem vettem eszre' Mert a férfiak gondolatolvasók? Mondom, 0 probléma volt, konkrétan, és szó szerint naponta elmondta mennyire szeret, és ilyen pasija még sose volt. A segge is ki volt nyalva./képletesen persze/ Amugy.

Annyi volt a szitu, hogy a 'masik' hapsi nyilvanvaloan, es szembetunoen jobban nezett ki nalam. /magasabb, vallasabb/

2016. febr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
3%
4 es, es hagyjuk már ezt a boldogság, boldogtalanság dolgot. A nők nagyon nagy százaléka, pláne 30 alatt le se szarja az ilyesmit, vagy legalábbis, az elköteleződés nem tartozik számukra a boldogság kategóriájába. Az enyém nem egyedi eset, rohadtul jellemző, hogy ha egy nő kicsit is jól néz ki, körbedongják a férfiak-akiket nem érdekel, hogy házas, van barátja vagy egyebek, hiszen online 3 másodpercbe telik elkezdeni egy beszélgetést. Kb egy hét alatt le tud csapni egy sportos, magas jóképú hapsi bármilyen nőt, bármilyen ferfi kezéről. Szóval hülyeséget beszélsz.
2016. febr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
71%
Nyilván csak a másik kinézete miatt úrt félre. :) Nem mondom, hogy a megcsalás szép, egyértelműen görény volt a csaj, de ne legyél már az ostobábbnál is ostobább.
2016. febr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
13%

Kedves 76%-os anyuka, te rohadtul le vagy maradva 10 évvel minimum. És ne tudd már jobban hogy vajon az en csajom, meg köztem volt e probléma vagy sem.

És ugyancsak ne tudd jobban, hogy a kérdésben szereplő anya tudja e, hogy milyen a hapsija a lányának.

Az, hogy te simán tudnád önigazolni magadnak, miért is retek szar a pasid, és igy felre is lépsz, még nem jelenti azt, hogy valódi ojod is volt ra a nedves bugyin kívül. Oké? Egyébként ismerem a gusztustalan önigazoló, mindig a férfi a hibás fajtádat. Rohadtul bicskanyitogato.

2016. febr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

"mindig a férfi a hibás" ??


Tudsz olvasni?? Egy percig nem hibáztattam sem a kérdésben szereplő férjet, sem téged, te nagyon okos.


És igen, nem tudhatom, hogy miért kúrt félre, ahogy te sem tudhatod az okát.

Pont annyira igazolható, hogy volt rá oka, vagy csak heccből csinálta. Mint nyilván a te csajod is, te nagyon okos. Barom.

2016. febr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:
25%
Mert egy ostoba büdös k**va.
2016. febr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!