Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan 30 fölötti nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan 30 fölötti nő, aki pár éve ment férjhez, és gyanítja időnként, hogy a férje csalja/ ismerkedik nőkkel, talál fura jeleket, amik erre utalnak, kérdőre vonja, végül nem tesz semmit, alábbi esetben?

Figyelt kérdés
Megkérdezhetem, ha van ilyen nő itt, hogy miért marad a férjével évekig, miért tervez közös jövőt vele, abban az esetben, ha még nincs gyerek és anyagilag sem függnek egymástól és egyértelmű nyomokat hagy a férj a kettős életéről, szinte 100%, hogy ismerkedik?
2016. jan. 22. 01:13
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Egyszer megtaláltam a párnám alatt más nő véres tamponját.


Szomorú, hogy ilyen megtörténhet.


32/N

2016. jan. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1 es úú basszus:( forduljon fel az ilyen, idióta barma, bocsánat:( de ez kijött belőlem
2016. jan. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért maradnak kapcsolatban és nem csak nők férfiak is, mert félnek kilépni a biztos kapcsolatból. Félnek az újtól, meg az esetleges egyedülléttől. Valakinek eljön ez a pont hogy kilép, van akinek nem. Nem egy nagy hókuszpókusz egyébként, csak el kell gondolkozni rajta hogy jó e ez így boldog vagyok e vele? Ha a nem a válasz akkor miért nem lépek ki? Ki kell lépni ennyi...
2016. jan. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3%

En elinteztem az ilyesmit: megmondtam az elettarsamnak, h a raakaszkodo noket nagyon kemenyen megverem. Gondolhatja, mit csinalok, ha lefekszik vkivel..

Mindig megmutatom neki a zsakon , milyeneket utok, rugok. :)

Amugy szeretetteljes a kapcsolatunk es szenvedelyes.

Szoval Kerdezo, a szep szo nekem se valt be az eddigi kapcsolataimban. Jarj el vmi kemeny kuzdosportra pl mma es mutass nehany fogast a ferjednek.. Gyakorolnod kell otthon... "Ugye segitesz, Dragam? Ugy szeretnem... "

Az edzom azt mondta, h a gyozelem fejben dol el. O tenyleg nagyon durva a versenyein.

Szoval: te most eldontod, h a ferjed csak a tied. Ezt meg is mondod neki. Senki se nyulhat hozza, mert az nem lesz egeszseges.. Menj oda a munkahelyere, amikor vegez. Mutasd meg Magad. Mutasd meg, h Te vsgy a legszebb es te uralkodsz a ferjeden. Kezfogasnal meg jol szorisd meg az illeto kezet. Hidd el, ez mukodik. Es razogasd. Ne engedd el. Mondj vmi kedveset neki halkan. Aztan elengedheted.

Mutasd meg, h aki a ferjedet akarja, annak nem lesz egyszeru. Hidd el jot tesz az onbizalmadnak ez.

A csalodasok tettek ilyenne: boldogga tesz, ha fenyegethetek masokat az elettarsam korul. Aki nekem fejfajast okoz, annak en is azt okozok.

:D

2016. jan. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó, jól csinálod, így kell ezt :)
2016. jan. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!