Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért jó titkos kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó titkos kapcsolatot vagy alkalmi partnert tartani?

Figyelt kérdés
Akine van benne tapasztalata megírná,hogy mi az a + amit a párjatól nem de egy szeretőtöl megkap?Nagyon èrdekelne hogy milyen okok lehetnek amièrt ezt vállasztjak.kort ès nemet is írjatok lègyszi. N
2016. febr. 12. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
sokakat csábít az "újdonság varázsa"
2016. febr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak regebben volt ilyen, a parom osszevissza csalt aztan kialakult a vonzalom a legjobb baratjaval
2016. febr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Elhidegültem a páromtól. Direkt nem úgy írtam, hogy egymástól, mert Ő még mindig imád engem. Viszont a sorozatos számonkérések, féltékenységi jelenetek, -holott akkor még okot sem adtam rá- belehajszolt egy kapcsolatba. Ennek egy éve, boldog vagyok a kedvesemmel, imás, szeret, a tenyerén hordoz, nagyon gondolkozom a váláson. 39 N
2016. febr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%

Nem foglalkozik velem az ágyban, néha úgy érzem, hogy gyakorlatilag csak ürítésre vagyok.. Mindezt úgy, hogy nekem kifejezetten fontos a csábítás, az hogy érezzem kívánnak, az hogy teljesen lenyűgözöm a másikat.. A párom pedig erre nem vevő, ritkán vagyunk együtt, gyakorlatilag akkor amikor ő akarja, és az is max 5 perc.


Régebben persze nem volt ez, de nem megunt, hanem akkor "játszotta" meg magát, amikor nekem tökéletes volt minden.


A szexet leszámítva viszont imádom, nagyon szeretem és nem szeretném őt elengedni.


Egy komoly mélypontban más karjaiba hajszolt, én meg nem gondolkoztam tisztán, félrementem. Azóta megtörtént még egyszer, viszont mivel ismerős volt, nem random ember..hát eléggé kedvelem..de nem akarok beleszeretni, nem akarom veszni hagyni a kapcsolatomat, szóval nem lesz több alkalom, elhatárolódok.


Mindeközben érzelmileg helyrejöttünk a párommal, újra érzem hogy foglalkozik velem, hogy fontos vagyok neki (a szex sajnos még mindig nem oké), de az érzelmi rész kárpótol.

2016. febr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
LEmaradt.. 27N
2016. febr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. febr. 12. 18:57
 7/9 anonim ***** válasza:
36%

Engem imad a ferjem, szo szerint rajon ertem, viszont vannak olyan megnyilvanulasi amik teljesen kikeszitenek...utana persze bocsanatot ker, de ezek egy bocsanatkeressel nem oldodnak meg:-)


Alapvetoen huseges alkat vagyok, viszont jelenleg azert van szeretom mert en szeretnek adni neki. Ez egy fura sztori de a lenyege az, h egy hihetetlen bena pasirol van szo, aki x eve szerelmes belem, es nekem is tetszik. Total tapasztalatlan (pedig idosebb nalam) ilyen vilag benaja, aki csak abrandos szemekkel nez egy csajt de nem csinal semmit:-))


Viszont hatalmas lelke van es nagyon jo ember, es valamiert ugy erzem h meg kell menteni...na ez igy telleg huoyen jon ki:-)))De a lenyege a dolognak az, h jo furdeni a szerelmeben, elhalmoz a vilag osszes szeretetevel, mikozben en megmutatom neki a vilagot.


Emellett persze szeretem is, de itt engem az o boldogga tetele motivalt (ilyen meg nem volt egyebkent:-))

2016. febr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A szexel mar evek ota gondok voltak, de nem emiatt leptem felre.10 ev hazassag utan nem ismertem ra a ferjemre.Annyira undokka valt, hogy a valason gondolkoztam.Annak orultem ha egyaltalan nem beszeltunk egymassal, mert ha hozzam szolt az mindig banto volt.

Arra gondoltam, hogy talan nem jol alakultak a dolgok a szeretojevel es rajtam vezeti le a feszultseget.(nekem addig meg sem frodult a fejemben a megcsalas)


Ekkor mar honapok ota flortolt velem egy munkatarsam, aki nekem is nagyon tetszett.Tehat ebben az idoszakban rabolintottam, igy gyakorlatilag 4 honapja szeretom van. Rengeteg kedvesseget, figyelmet, szeretetet kapok tole, es nagyon jo az agyban.

Oszinten szolva mar el is felejtettem milyen a szex valojaban, mert kb 8 eve csak fel perces "uritesekben" volt reszem.


Azota a ferjem eszhez tert, tehat alapvetoen jonak mondhato a kapcsolatunk, meg mindig szeretem, de a szexrol nem tudok ismet teljes egeszeben lemondani, igy hiaba van buntudatom, marad a szereto.

2016. febr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én 35 éves egyedülálló nő vagyok. Elváltam van egy kisfiam.

És jelenleg egy nős férfi szeretője. Nem vagyok büszke rá.

Szeret amennyire ezt annak lehet nevezni.

Próbáltam normális kapcsolatot kialakítani de ennyi idősen egy gyerekkel. Hiába van egzisztenciám le vagyok írva a férfiak részéről. Viszont mivel nő vagyok vannak vágyaim ez jutott.

De minden alkalommal nekem van lelkiismeret furdalásom.

Ha akarom elhiszem amit a házasságáról mond, ha akarom nem.

Szar helyzet.

2016. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!