Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti próbáltatok már alkalmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti próbáltatok már alkalmi kapcsolatot neten összehozni? Kinek sikerült?

Figyelt kérdés

Vannak erre ugye speckó oldalak (pl. kupak.hu), de el van árasztva minden férfiakkal és a nők alig válaszolnak. Akkor is, ha normális képed van és még rendben is nézel ki, normálisan írsz, stb. akkor is el vagy lehetetlenítve a p*csös képek és mások "akarsz dugni?" üzenetei miatt. Mit lehet ezzel kezdeni?


F25


2015. márc. 18. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy pár tucat már összejött ;-)
2015. márc. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ahol én lakok ott a net sem elterjed, így nem tudok ilyen partnert találni. Pestit sikerült 1-et.


Az általad vázolt helyzettel semmit sem tudsz kezdeni. Ahol tlálni is lehetne valamit ott ezek miatt a pecsek miatt azonnal elromlik minden.

2015. márc. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Találkoztam párral, de semelyik se volt normális. Aki normális volt, azt elbasztam magamtól.
2015. márc. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy aki normális volt azt "elbasztad" magadtól? Mivel?
2015. márc. 18. 13:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát úgy értem hogy átcsaptam. De már bánom, mert lejöttek hozzám 110 km-ert. Végülis én is elmentem ,és bocsánatot kértem hogy átcsaptam őt/őket.. De sajna ez miatt már nem beszélek velük, végülis akiket nem bántam meg ,hát... azok igénytelenek,büdösek voltak, és csak b*szni akartak.
2015. márc. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem eddig kétszer sikerült.
2015. márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!