Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 1 éve vagyunk együtt a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve vagyunk együtt a párommal nagyon ellaposodott a kapcsoaltunk es folyamatosan csalom mas ferfiakkal, de csak csokolozunk, elmondjam neki vagy ne?

Figyelt kérdés
Mar nem vagyok szerelmes bele viszont nagyon szeretem , mit tegyek? Egyetemista vagyok 22 eves lany

2016. febr. 16. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Kamuka
2016. febr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miert is? Amugy meg semmi gond hogy baratnom irta mivel en meg csak 18 vagyok:)
2016. febr. 16. 21:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szereted és csalod. Komolyan, szerinted mi lenne a helyes?
2016. febr. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Irtózatos jellemtelenségre vall, amit csinálsz. Mi a fenéért nem lehet vele előbb szakítani? Undorító.

Ne mondd el neki, de szakíts vele, és hagyd, hogy találjon magának egy egyenes, őszinte, bátor partnert, aki szereti. Nem lehetsz ilyen rohadt önző, hogy nem engeded el, mert neked így kényelmes, mert az is biztos, hogy nem szereted. Ha szeretnéd csak egy kicsit is, akkor nem viselkednél így.

2016. febr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!