Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek? Több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fjjj kérdése:

Szerintetek mit tegyek? Több mint 2eve vagyok együtt a párommal. Több mint egy éve együtt élünk. Az utóbbi fél évbe mindenki fontosabb neki mint én folyamatosan a barataival van engem 1dul hagy otthon. Magányos vagyok!

Figyelt kérdés
2014. dec. 30. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
próbáltad már vele megbeszélni?
2014. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Más az értékrendje mint neked. 2 évig voltunk együtt, 1 év után kezdett elfele járkálni, amit meg is engedtem neki, hiszen attól még nem lesz hozzám láncolva, hogy egy párt alkotunk. Sajnos már ott tartottunk, hogyha én vele akarok lenni, akkor menjek el vele azokra a programokra, ahova ő megy, és nem egyszer fizetős volt a hely, nameg az elvével sem értettem egyet. 2 évfordulónk előtt szakítottunk.

Sajnos elengedi magát, úgy hiszi, majd én mindig ott vagy. Esetleg én még azt csinálnám, hogy amikor ő akar téged, te legyél egy kicsit elérhetetlen, vagy beszéld meg vele, ha nem használ semmi, akkor sajnos csak 1 kiút van.

2014. dec. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért és próbálta volna ? Egyszerűbb idegenekkel megbeszélni mint a saját pároddal akivel gondod van -.-"
2014. dec. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
PROBALTAM már megbeszelni vele nem is 1x de o bennem latja a hibat h "csalom" kozbe csak iskolába es a csaladomhoz megyek nelkule
2014. dec. 30. 21:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt meg lehet vele beszélni :)
2014. dec. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd ott,ha nem is bízik benned akkor mit kell erőltetni a kapcsolatot?
2014. dec. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Túl sok minden köt hozzá. És szeretem. Ha nem így lenne már otthagytam volna.
2014. dec. 30. 21:12
 8/10 anonim ***** válasza:

azért fura, ha azt gyanítja, h csalod, nem?


nem adsz erre utaló jeleket, esetleg kevesebb szex, vagy vmi?

2014. dec. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát ha neked ilyeneket mondana a párod egy jó ideje lenne kedved vele ugyanannyit szexelni?
2015. jan. 8. 11:36
 10/10 anonim ***** válasza:
van benne vmi, de miért gyanakszik akkor? mert olyat hallottam, h találtak vkinél vmit, s csak habogott, az elég levágós, h vaj van a füle mögött, de nálad is lehetett csak vmi, amiért ezt gondolja, nem?? ilyennel azért nem szokott dobálózni egy normális ember, nem?
2015. jan. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!