Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg meglehet bocsátani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg meglehet bocsátani egy megcsalást?

Figyelt kérdés
Lehet utána normális házasság továbbra is, vagy mindig benned lesz a tüske, hogy miért tette? Egyáltalán meglehet azt bocsátani,hogy munka után máshoz sietett haza, mást ölelt, mással érezte jól magát, másra állt fel neki, mást csókolt, miközben te otthon vártad hogy hazaérjen?
2016. febr. 27. 18:52
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
És mindez nem fogható hirtelen felindulásra, ezt tudatosan tette ugyanazzal a nővel több éven keresztül...van aki ezt megbocsátaná?
2016. febr. 27. 18:53
 2/32 anonim ***** válasza:
94%
Részemről nem lehet, nem hiszek abban, hogy mindenkinek jár 2. esély.
2016. febr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem.
2016. febr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
92%
Én sem tudnám.
2016. febr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
92%
Kizárt.
2016. febr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Talán. Viszont a bizalom megrendül, mindig ott lenne a kétely hogy vajon mikor lép félre újra és ez tönkretenné a kapcsolatot.
2016. febr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

2 esetben nyerne az illető bocsánatot.


1. Ha elém állna, megmondaná, hogy mást is le akar varrni és én erre áldásom adom. - ilyen még nem fordult elő, de volt olyan nagyétkű párom hogy már megfordult a fejemben mennyire jó lenne egy szerető neki és akkor az csökkentené az én terheimet.


2. Ha az életem múlna rajta. Pl halálos bajom lenne, drága a gyógyulás nincs annyi zsé és épp van egy nő aki adna is a páromnak szexuális ellenszolgáltatás fejében.


Többi esetben nincs megbocsátás. A megcsalás az árulás egyik fajtája. Én megértem ha valaki néha másra is vágyik a párja mellett, emberek vagyunk, de azt meg lehet beszélni és meg is kell! Amikor ő egymaga dönt az intim együttlétről, akkor ott a bizalmat el is vágták. Anélkül meg meg ette a fészkes fene a kapcsolatot.

2016. febr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2016. febr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Ki van csukva, hogy megbocsássak egy megcsalást. Szerinted megbocsátható, hogy amíg 100%-ban bízol benne, addig valójában végig hazudozott neked, s amíg azt gondolod, hogy épp a barátnőivel csacsog, addig valójában egy csődör töltötte tele a spermájával a punciját? Kajak nem értem, hogy hogyan képesek az emberek ezeket megbocsátani. :D
2016. febr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

7-es, a két eset amit felvázoltál nem igazán megcsalás, inkább megállapodás két ember között.

Én tipikus megcsalásról beszélek.

9-es, valamit félreértettél...én vagyok a nő és a férjem csalt meg.

2016. febr. 27. 19:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!