Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg tudtátok bocsátani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudtátok bocsátani a párotoknak az érzelmi/fizikai megcsalást?

Figyelt kérdés
2015. máj. 24. 20:19
1 2
 1/11 Interferencia ***** válasza:
100%
Nem igazán.
2015. máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Nálunk ilyen nincs, nyitott kapcsolatban élek. 22/F
2015. máj. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, nem hiszem.
2015. máj. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Meg.
2015. máj. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem éltem át ilyet, de azért válaszolok. Szerintem nem tudnék. Eljátszanék a megbocsátás gondolatával, viszont utána rájönnék, hogy megcsalt, ami millió problémát vet fel és nem tudnék rá úgy nézni, mint előtte.
2015. máj. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, nem tudom ki pontoz le titeket, én mindenkinek zöldet adtam... :/

Köszönöm az eddigi válaszokat és várom a továbbiakat.

2015. máj. 24. 20:33
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szàmomra ez rosszabb mint testi..
2015. máj. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Egyikben sem volt még részem, de azért leírom, hogy gondolati síkon, ami valószínűleg tök más, mint a gyakorlat lenne, mit tennék :)


Érzelmi megcsalást biztos, hogy nem tudnék megbocsátani. Az nem csak annyi, hogy összevesztünk, leitta magát és volt egy jó éjszakája, majd bűnbánón jött mindent bevallani nekem egy csokor virággal, és a szándékkal, hogy megoldjuk a kapcsolati problémáinkat (mert ez esetben a fizikai megcsalást még talán megbocsátanám. Idővel. SOK idővel). Az már olyan, hogy engem nem szeret, mással szeretne lenni, másra vágyik, mástól várja az örömet. Fájna nagyon, de így nem lenne értelme együtt maradnunk, csak kínoznánk egymást.


Fizikai megcsalás esetében, ahol tényleg csak egy éjszaka volt, semmi több, és tesz is azért, hogy ne is ismétlődjön meg, ott még talán megbocsátanám. Már persze, ha nem az a helyzet, hogy nem fért bele a gatyájába, hanem van valami probléma a kapcsolatban, ami megoldható ugyan, de így csapódott le. De ha sokáig ugyanazzal (bár érzelem nélkül), vagy többször, de mással lépne félre, az számomra bőven megbocsáthatatlan lenne. Az már nem a probléma kezelésének egy módja, az már simán gerinctelenség. Amit semmiképpen sem tudnék tolerálni.


Ezek az elméleti dolgok közül egyedül abban kételkedem, hogy ha a párom a gyakorlatban elém állna, hogy egyszer megdugta a szomszéd Julcsikát, de szeretné jóvá tenni, akkor adnék neki rá lehetőséget. Még nem volt ilyenben részem, nem tudom. Félő, hogy túl impulzív vagyok ahhoz, hogy olyan helyzetben ilyen tisztán gondoljam végig a dolgokat, és simán kipenderíteném akkor is. De adja az ég, hogy sose kelljen megtapasztalnom a dolgot.

2015. máj. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudnám megbocsátani egyiket sem. Hiába szeretem mindennél jobban a páromat, hiába bánná meg nagyon, akkor sem. Biztos játszadoznék a gondolattal, hogy talán csak (egy) botlás volt, de a bizalmam végleg oda lenne. Bizalom nélkül meg nincs értelme a kapcsolatnak plusz csak megkeserítenénk egymás életét(a párom a bűntudattól marcangolná magát, én meg ismerem magam és tudom hogy egy ilyen 'botlást' folyamatosan felemlegetnék neki, így egyikőnk sem tudna továbblépni.)


Bevallom, ahogy beleképzeltem magam ebbe a szituba, 'hogy mi lenne ha'.....hát a hideg is borsózik a hátamon attól, hogy ezt átéljem valaha is a szerelmemtől.

2015. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha. A hűtlenség az egyik legmocskosabb dolog, ami megtörténhet.
2015. máj. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!