Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi az pontosan amit nem kapsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az pontosan amit nem kapsz meg a párodtol es egy harmadik szemelytol, szeretőtöl kapod meg?

Figyelt kérdés
Akinek volt v jelenleg tart viszonya,ez legyen nő vagy férfi.Azt olvasni és hallani h azert van szerető mert valamit nem kap meg otthon.Elitêlendő szàmomra a dolog.de érdekel mit kerestek és kaptok meg a harmadiktol?mik azok amiert jo a harmadikkal lenni?
2016. febr. 29. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindaz, amit te nem adsz meg a párodnak.
2016. febr. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Megkapom az érzést,hogy nem vagyok áldozat mert ő is megcsalt,én is megcsaltam.

Szeretőtől megkaptam,hogy nőnek nézett.Nem csak "belém maszturbált" (itt olvastam ezt a szót,és nagyon találó: gyorsan,elégüljek ki,te meg hagyjad magad,sőt tegyél úgy mintha rohadtul élveznéd a semmit)a szerető rám is figyelt,bókolt,nőnek éreztem magam,fontos volt neki,hogy nekem is jó legyen,vissza adta az önbizalmamat.Nem éreztem egy használati tárgynak magamat,és ez iszonyatosan kellett.

2016. febr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Vagy szex, vagy lelki dolgok.


Mint pölö, odafigyelés, megértés, figyelem, meghallgatja, törődik vele, érezteti h fontos számára.


Illetve a szex, ami változatos, vagy alapból jobban is néz ki a csaj, vagy szimplán mert a meglévő barátnő vagy feleség elhagyta magát elhízott, vagy olyan mint egy darab fa, vagy nicns is kedve hozzá.

2016. febr. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hajlandó velem szexelni.
2016. febr. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt kaptam a kedvesemtől, amit az egyik válaszoló már leírt: nőként nézett rám, és én hosszú évek után először ismét nőnek éreztem magam. Látni a szemén, hogy kíván, hogy ENGEM kíván, és az egész nem csak egy testi szükséglet kielégítése, mint a reggeli toalett, na, az fantasztikus volt. Akkor már olyan régen volt ilyesmiben részem, hogy el is felejtettem, milyen érzés.


Azóta már elváltam. Sajnos, ezek után már nem tudtam úgy tovább élni, mint előtte.

2016. febr. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sosem volt szeretőm..sosem csaltam. Nem is fogok. Szerintem nincs olyan, amit egy harmadik fél tudna nekem csak megadni.
2016. febr. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmet, odafigyelést kaptam tőle, és a legapróbb mozdulatán is látszott hogy engem akar. MOst már ő a párom :)
2016. márc. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!