Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg egy nagyon helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg egy nagyon helyes pasi felülírhatja a szerelmet? Miért csinálja ezt egy szerelmesnek mondott nő?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akinek most augusztusba lesz az esküvője. Állítólag nagyon szerelmes a vőlegényébe stb.

Tegnap találkoztunk és mesélte, hogy a munkahelyén van egy extrém helyes tényleg kb. a férfiak felső 1%-ba tartozik. És hogy mindig csapta neki a szelet és mert hogy olyan férfias, olyan magabiztos, olyan határozott stb. és nem bírt neki ellenállni és szenvedélyes szeretkezés történt. Tényleg ennyit ér a szerelem?


2016. márc. 4. 08:48
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a "szerelem" ért számára ennyit.
2016. márc. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
95%
Ha a barátnõ ennyire könnyûvérû akkor sajnálom a võlegényt. Remélem annyi gerince van,hogy bevallja mit csinált, hogy a srácnak ne egy ilyen nõvel kelljen összekötnie az életét.
2016. márc. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
95%
Ha meg tudta csalni a vőlegényét, akkor nem tudja, mit jelent szerelmesnek lenni.
2016. márc. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Valóban sokkal jobb pasi a vőlegénynél, én is láttam mind kettőt.
2016. márc. 4. 08:55
 5/41 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, te csak ezen lovagolsz, hogy sokkal jobban néz ki a vőlegényénél? Ennek esküvő előtt ki kéne derülnie. Ha ez velem történne meg és esküvő után tudnám meg, akkor hatalmas balhét rendeznék belőle. Pedig én speciel nem vagyok olyan, aki balhézni szokott, de nálam ez kiverné a biztosítékot.
2016. márc. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
74%
Annál is van jobban kinéző, akibe én most szerelmes vagyok, mégsem kelt bennem más vágyat. Akit el tudnak csábítani, az nem szerelmes.
2016. márc. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
96%

Annak a lánynak a szerelme tényleg csak ennyit ér,de azért vannak ellenpéldák is.

Ez a csaj jobb ha nem házasodik meg mert havonta legalább egy pasiért biztosan reszketni kezd a puncija és úgy néz ki nem tud nekik ellenállni,vagy talán nem is akar.

Lefújták már az esküvőt?

2016. márc. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
29%

Fölösleges idekeverni a szerelmet, meg messzemenő következtetéseket levonni. A szerelem egy túlhasznált és félrevezető fogalom.

Nem tudjuk, hogy milyen kapcsolatban van/volt a barátnőd, a jegyben járás nem jelenti azt, hogy dúl a szerelem, sem azt, hogy az ember ki tud zárni minden külső csábítást.


A lány nyilván lehetett volna erősebb, de nem volt az, így jártak.

2016. márc. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
8. Azt mondta ennek nem szabad kiderülnie, mert így elvesztheti a szerelmét. Barátnőm szerint azért történt meg mert a vőlegénye nagyon férfiatlan határozatlan de nagyon szeretni való aranyos fiú és hogy nincs még ilyen viszont a férfiasság hiányzik belőle
2016. márc. 4. 09:23
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Jó, akkor neki nem olyan pasira van szüksége, mint a vőlegénye, hanem olyanra, mint a kollégája. Ez a házasság is halálra van ítélve.
2016. márc. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!