Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 20 évvel fiatalabb lány miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évvel fiatalabb lány miatt fog elhagyni a férjem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

39 éves a férjem. 17 éve vagyunk együtt, 12 éve házasok. Két lányunk van, 16 és 7 évesek. Nem aggódtam, természetesnek éreztem, hogy 17 év utánmár nem minden olyan, mint rég, de azért ennek nem éreztem az előjeleit. Arra mentem haza egyik nap, körübelül két hete, hogy más fekszik a helyemen az ágyban, később kiderült hogy egy 18! éves lány. Nem vagyok egy forrófejű ember, próbáltam higgadt maradni, már amennyire lehet egy ilyen helyzetben, leültettem a férjem, beszélni. És minden mindegy alapon elmondott mindent, hogy ő lassan 2 éve érzi, hogy már nem működik köztünk semmi, ezzel a lánnyal hónapokkal ezelőtt ismerkedett meg, és csak a gyerekek miatt nem mondta el. De hogy most kiderült, el is válhatunk, ha szeretnék.

Úgy éreztem, hogy ez nem ő, ilyet ő nem mondhat, elmentem a végsőkig, megaláztattam magam azzal hogy megkerestem azt a lányt, és próbáltam vele beszélni, meg akartam érteni hogy miért jó neki tönkretenni egy családot. Erre visszakaptam(kb. szó szerint) hogy "inkább gondolkozzak el azon hogy miért is csaltak meg, és egyébként is, a férjem átlagon felüli, igazi férfi, hozzá nem egy lestresszelt anyuka való" azt hiszem ez volt az utolsó csepp a pohárban..

A férjem konkrétan kirakott, nála maradtak a lányok, és azt is akarja hogy övé legyen a felügyeleti jog, meg is mondta kerek-perec.

Teljesen tönkrement az életem, már nem tudom, kihez vagy hova forduljak, nem látom a kiutat... Nem tudok 17 év kapcsolatot egyik percről aásikra lenyelni, és nem tudom megérteni, mi történt Vele...

Mit tegyek?

35N


2016. márc. 5. 00:21
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%

Harcolj,de ne a férjedért hanem az igazadért.A gyerekekért,a közös vagyonért.

Abban igazuk lehet,hogy rendesen belealudhattál az életedbe ha semmit nem vettél észre.

2016. márc. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
60%

már meg ne sértődj, de te sem lehetsz egy 100%-as ha egy ilyen pasival kezdtél.

El kell mondani a bíróságon , hogy igen megcsaltak, és ügyvédet kell szerezni.

Annyi pénze meg kapcsolatai csak nincsenek ennek a balféknek, hogy még ezt is elintézze. A csaj meg eltűnik, ha oda a pénz.

Irány a bíróság, ne habozz.

Nincsenek testvéreid vagy szüleid akik támogatnának ez ügyben? Esetleg barátok? Vagy bosszús exkollegák a volt férj részéről? Sokat nyomna a lantba szerintem.

2016. márc. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Így van,abszolút nyerő helyzetben vagy,legalábbis a bíróságon.Állj a sarkadra és csináld ki.Jól fog esni.
2016. márc. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
ez borzalmas, hogy ugy kihuzzák alolad a talajt. de én inkább arra tötrekednék szép lassan, hogy megértsem a odlgok okait, hogy ez nagy tanulopénz volt, hogy soha nem bizhatsz meg teljesen senkiben, csak magadban. a gyerekekért küzdj, de inkább ugy gondolj erre, hogy még pont elég fiatal vagy ahhoz, hogy mással boldog legyél. aki nem teszi ezt meg veled. lássuk be, nem 2 hete érzi igy a férjed, hanem 2 éve csap be. a volt osztályfónököm is kb ennyi évig volt házas, de már 5-6 év után csalta a férje, aztán ő is szerelmes lett 1tizenvaalhány év után. a szeretője is házas volt, elvált miatta, hogy elvegye őt, de ő visszatánvolt az utolso pillanatban és meg akarták menteni a házasságukat a férjével. eljártak szorakozni, még Amerikába is kimentek családostul egy évre. mégse sikerült, még vagy 5-6 évet rboltak el egymás életéből és 40+ -osként csak elvált. most tök egyedül van. volt szép házuk, gonodlom, eladták. öröm az ürömben, hogy te még csak 35 vagy. hidd el, halogathatjátok még évekig, de ennek a kapcsolatnak már lőttek. max akkor tanácsolom, hogy probálj harcolni érte, ha te tényleg szereted még a férjed, nem csak az együtt töltött évek, a gyerekek, a vagyon, a megszokottság érzése köt hozzá.
2016. márc. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
a férjed amiatt itélem el leginkább, hogy egy ilyen gonosz, buta kis libával kavar. még ha egy értelmes, felnőtt nő lenne, akivel szerelmesek lettek akaratuk ellenére, máshogy állnék hozzá. de majd lesz a kiscsaj is öreg és ráncos, meg lestrapált dolgozo nő és anya, aztán majd lehet megtudja még, milyen az, ha kapcarongyként kezelik. a férjednek azért lemondanám, hogy miket monodtt neked ez a gonosz kis liba..
2016. márc. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Persze, észrevettem, hogy valami más lett, az utóbbi hónapokban (gyanítom hogy akkor ismerte meg a lányt) minden közeledésemet hárította, volt, hogy a jóéjt puszitól is elfordult. Magyarázta ezeket azzal, hogy fáradt, sok a munkája, stb. De valahogy nem számítottam arra, hogy azért vam, mert egy lánya-korú valakije van.
2016. márc. 5. 00:50
 7/43 anonim ***** válasza:
előző vagyok. nagyon kemény helyzet, nem irigyellek. sokáig fog tartani kilábalni belőle. de az lebegjen előtted, hogy még fiatal vagy ! vannak más férfiak is a világon !
2016. márc. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

Hiába mondanám neki, valószínűleg semmibe venné.

A nagylányommal napi szinten beszélünk, Ő azért már elég éretten tudja ezt kezelni, és szokta mesélni, hogy mi zajlik otthon. Szinte már beköltözött a "helyemre" a lány, a férjemet teljesen az ujja köré csavarta, mintha kb. átmosta volna az agyát. Történt egy incidens, hogy nyelvvizsgázik a nagylányom nemsokára, és a laptopján vannak kidolgozva a tételek,meg ami kell neki. És egyik reggel az a laptop "véletlenül" el lett áztatva egy bögre teával. Egyedül a csaj volt a közelben, így a lányom nyilván rá gondolt elsőként (talán még szándékosan is tehette) erre a csaj meg ráfogta a kislányomra, hogy biztos fellökte véletlenül. A szobában sem volt... A férjem meg felháborodott a nagylányomon hogy miért vádaskodik, egyébként is minek hagyja ott a dolgait.... És az fáj a legjobban hogy nem lehetek ott, nem tudom őket megvédeni..

2016. márc. 5. 00:57
 9/43 anonim ***** válasza:
63%
Van két lányod. Na, őket kell úgy megnevelned, hogy véletlenül se legyenek ilyen mocskos kurväk mint ez a csajszi. Érdemit ebben a témában mást nem nagyon látok. A bíróság majd dönt.
2016. márc. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
ne sajnálj egy olyan férjet, aki még a saját lányának, a husának-vérének sem hisz, inkább egy lotyonak. csak a rá pazarolt éveket sajnáld és sürgősen felejtsd el ezt a pasit.
2016. márc. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!