Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hölgyek, csajok, lányok! Ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, csajok, lányok! Ki az aki benne lenne egy szeretői kapcsolatban, vagy folytat ilyet jelenleg is? Van, akit kifejezetten izgat is az ilyesmi? Mit gondoltok a témáról?

Figyelt kérdés

Nem csajt keresek ezzel a kérdéssel, csak érdekel, hogy hogyan gondolkodtok róla? Kort is írjatok!

Egyébként 29 éves pasi vagyok, és együtt élek egy nővel, akivel hosszú távra tervezek, viszont vágyom egy kis változatosságra... A csajok mennyire partnerek az ilyesmiben?

(Tudom, hogy nem szép dolog az ilyesmi, és örülnék, ha nem átkokat, hanem hasznos válaszokat kapnék!;) )



2015. okt. 26. 09:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Nem aláznám meg magam soha!
2015. okt. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

Nem csajt keresel a kérdéssel, de leírod a korod, és hogy épp a párod megcsalásán agyalsz, holott állítólag kérdezni akarsz... hát papi...ne sunnyogj! Remélem te is érzed, ez így mennyire szánalmas.

30f

2015. okt. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%

Miért akarod titokban???????

Egy poli kapcsolatot imádnék!

De aki átver mást, annak egyenként törném el az ujjait, az összes volt barátnőjével együtt herélném ki, azután agyonverném egy szöges deszkával!

2015. okt. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%

Ha oda vissza működik a dolog és nyíltak vagytok ilyen dolgokra akkor az a legjobb. Én nem csalnám meg a páromat viszont apró huncutságokban benne vagyok de van egy határ amit nem lépek át. Megértem a vágyaidat de ne verd át rögtön úgy, hogy nem is kérdezel (pláne ha még szereted is). Meglepődnél ha lehet ő is szeretne még egy lányt mellétek. Sok embernek vannak perverziói csak tagadják vagy elrejtik. Én nem ítélkezem :D

Azt hiszem mindent leírtam amit hírtelen gondoltam.

2015. okt. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem lennék partner ilyesmiben!
2015. okt. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudok érdemben vàlaszolni legalàbbis olyan értelemben ahogy azt vàrod. Lehet, hogy maradi vagyok de ha én kapcsolatban vagyok akkor az elkötelezettséget is jelent a màsik irànt és fordítva.

Az az ember aki nem tud megülni egy monogàm kapcsolatban nem az ördögtől való, viszont akkor ne kótelezze el magàt. A nyitott hàzassàg szerintrm egy halva született ötlet.

Meg amúgy is. Vagy kalandozol, vagy komoly kapcsolatban vagy. Mindent nem lehet.

29/n

2015. okt. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%
A nyitott hazassag egy remek talalmany. Mi a hazassagunk megmentese miatt dobtuk be a dolgot, 15 ev utan. Egyikunknek sincs senkije eddig,de szerintem pont a legalis lehetoseg miatt es a hazassagunk is sokat javult.
2015. okt. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Én benne lennék, de nem ingyen! 21/L
2015. okt. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hm.Mindig a férfiakra kiabálnak fűt fát. Bezzeg a nők hűségesek..... Akkor az a rengeteg hűtlen férfi, aki csak a farka után megy vajon kivel csalja meg a feleségét, barátnőjét? Ja, nő vagyok.
2015. okt. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ilyenkor hol vannak az "addig kene utni a kerdezot mig mozog" tipusu valaszok??jah h a kerdezo ferfi...
2015. okt. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!