Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Első szerelem, megcsalt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szerelem, megcsalt. Hogyan tehetném túl magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Volt egy barátnőm, 17éves voltam mikor összejöttünk,19éves mikor szakítottunk.

Gyönyörű kapcsolat volt,nagyon szerelmes voltam.

A végén kiderült,hogy megcsalt,méghozzá nem is egyszer.

Sírt,azzal fenyegetőzött hogy megöli magát,fogadjam vissza. Megtörtént rögtön,azon a napon ahogy kiderült. Aztán persze pár órával később hívta a pasit akivel megcsalt,és összejött vele. Engem érzelmileg tönkretett,hazudgált,átvert utána is sokszor.

Sajnos azóta is nagyon szeretem,vagyis inkább azt akinek hittem. Nem tudok megbízni azóta se egy lányban se,nem tudok elképzelni egy kapcsolatot sem most,se később. (Depressziós voltam,öngyilkos akartam lenni,stb..) Hogyan tehetném ezen túl magam? Mi segítene abban hogy elfelejtsem a lányt,és a hazugságokat?

Ez egy nagy mérföldkő az életemben.



2016. márc. 11. 23:07
1 2
 1/11 RRR ***** válasza:

pl

kezdj el rendszeresen sportolni ezerrel

2016. márc. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 VirágésBence ***** válasza:
Egy új hobbi, sport vagy több idő a barátokkal segít. Meg kell tanulnod értékelni az egyedül töltött időt, ha nem megy egyáltalán nem szégyen pszichológus segítségét kérni.
2016. márc. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Próbáltam. Minden célt kitűztem már magam elé nem egyszer.

Egy két napig ment,aztán feladtam.

Bármit csinálok,csak ő van a fejemben,bárhova megyek,bárhova nézek,őt látom. Őt,aki velem volt.

Nem azt aki megcsalt,hanem akinek hittem.

2016. márc. 11. 23:14
 4/11 anonim ***** válasza:
Bűntesd meg, az segít. Engem ujjávarázsolt.
2016. márc. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem szeretném megbüntetni. Szeretem.

De ha arra gondolok,hogy ő nem az akinek magamban képzeltem,akkor azt akarom hogy szenvedjen...

Hogyan tudnám megbüntetni?

2016. márc. 11. 23:21
 6/11 anonim ***** válasza:
A szeme láttára elvered a srácot,majd a képébe mondod hogy egy ilyen semmit nem érő alakkal csalt meg.Ha nem tetszik neki adj neki is egy pofont.Vagy kettőt...
2016. márc. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pofon, verés, kêpek netre,stb.. Nem fair dolog, de a megcsalás nagyobb bűn. Talán tanul belőle
2016. márc. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az előző kommentek... Ez most komoly?
2016. márc. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez már kb. fél éves dolog..
2016. márc. 12. 00:44
 10/11 anonim ***** válasza:

En is csalodtam egy pasiban,sokaig ugy voltam,hogy a tobbiben sem bizok. Rajottem,hogy ez hulyeseg..nem mindenki egy barom.

Jelenleg mozizassal es chatelessel foglalom le magam,egesz jol elterelodik a gondolatom rola ;)

2016. márc. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!