Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tehetném túl magam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andrea Henrietta kérdése:

Hogyan tehetném túl magam egy súlyos viszonzatlan szerelmen?

Figyelt kérdés

Voltam olyan naív és belementem egy olyan egyoldalú kapcsolatba, ahol a párom nem szerelmes belém, viszont én nagyon megszerettem őt, és sajnos jobb volt vele lenni még úgy is hogy tudtam nem szeret, mint egyedül. Viszont sokszor bánt meg, és nem tudom hogyan tehetném túl magam egy ilyen kapcsolaton. Tapasztalatból, nektek/ másoknak hogy sikerült? Mi segít ilyenkor továbblépni? Pillanatnyilag nagyon reménytelennek érzem magam (főleg hogy reményem sincs egy új vagy más kapcsolat kialakításának az esélyére), és sebezhetőnek is. Tudnátok tanácsot adni? Hálás lennék minden véleményért vagy meglátásért is.

22/L



2015. márc. 1. 14:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

Nekem csak egy kérdésem lenne: miért nincs reményed más kapcsolatra?

Egyébként kénytelen vagy valahogy megoldani, hogy ne gondolj rá, másként nehéz dolgod lesz. Sok mást én nem tudok így mondani...



23/F

2015. márc. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Én is belestem ilyen hibába nemrégen sajnos hellyel közzel sikerült csak túl lenni rajta, Idővel sikerülhet csak. Beszélgess emberekkel, barátaiddal, járj el erre arra, mozdulj ki. :) Az fog segíteni más nem, sajnos.
2015. márc. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A könyezetemben pillanatnyilag nincs olyan férfi akivel ismerkedhetnék, ráadásul pár hónap múlva más városba költözöm (arra reménnyel tudok tekinteni), de addig is, itt nem tudnék kialakítani új kapcsolatot ha lenne is valaki akivel lehetne.
2015. márc. 1. 14:32
 4/13 anonim ***** válasza:
Azt a pár hónapot még bírd ki, utána könnyebb lesz lezárnod.
2015. márc. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Az nem derült ki - számomra - pontosan, hogy akkor most együtt vagytok még, vagy már inkább nem ....
2015. márc. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy nem minden a szex, de mi lenne, ha összekötnéd a pozitív gondolkodást és a nemi örömöket úgy, hogy önkielégítenél szépen, lassan, elnyújtva miközben élénken arról fantáziálnál, hogy éppen együtt vagy egy hosszabb távon is neked való, egymáshoz illő, megértő sráccal, akivel a felmeerülő gondokat is meg tudjátok beszélni, meg tudjátok oldani.

Ha minden héten összehoznál egy ilyen "szeánsz"-t hátha elmúlna a csügedésed és tréningeznéd magad a megvalósulásra.

Pici pia az eljén segíthet. De tényleg kicsi, és tényleg csak az elején.

Aztán fantázia, fantázia, fantázia ....

Hegyeket mozgat meg.

2015. márc. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy a csüggedés dupla gg.
2015. márc. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Csüggedés ellen dupla G_G pont ........ .-)
2015. márc. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Olvass párkapcsolatról szóló könyveket. Pl. Mihalecz Gábortól. De bármi jobb, mint kétségbe esni, pláne jobb mint úgymaradni.
2015. márc. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Feldmár András: Szeretet és szégyen
2015. márc. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!