Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi csalódás ért, még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi csalódás ért, még hozzá a legdurvább pofonnal. Hogyan tehetném túl magam a dolgon? Bármilyen tipp jöhetne. N

Figyelt kérdés

2016. jan. 2. 18:09
1 2
 1/12 Kurtz Bickle ***** válasza:
Pontosan mi történt?
2016. jan. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tedd fel magadnak a kérdést: "Megéri nekem emiatt rosszul érezni magam? Ha minden rendben lett volna, akkor nem kaptam volna ezt. Az a srác egy tahó. Nem adom meg neki azt az örömöt, hogy szomorkodjam miatta."
2016. jan. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom megcsaltak! Es lelepett a fiatalember.


Ido kerdese es jobb lesz! Volt egy volegenyem 1.szerelem 17evesen (lehet elitelni)hozzank koltozott. Majd tolem jart a mostani felesegehez udvarolni...;) Akkor kevesbbe volt vicces. 2 honapig megakartam halni. De utanna elkezdtem ujra ismerkedni,szepitkezni.ugyan nem elsore de masodikra jott a mostani ferjem. Es azota egyutt vagyunk.szoval nyugi ,fel a fejjel az ido megoldja. Ne gubozz be !.Ismerkedj akar neten,tarskereson,buliban. Szepitkezz, probalj ki uj sminket,frizurat,kihivobb rucikat.barmit amitol szebbnek erzed magad;)Es tudd ertekes ,szep es fiatal vagy!

2016. jan. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A tippem 23.
2016. jan. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nagyon tömören naiv voltam...:)

Elkezdett hitegetni ill. Fűzögetni egy nagy presztízzsel rendelkező pasas.Majd amikor már teljesen beleszerelmesedtem finoman,de lekoptatott.Azóta rájöttem,hogy azért,mert mint közben kiderült komoly kapcsolata van és meggondolhatta magát (meg én sem szeretnék "gonosz csábító" vagy a szerető szerepben lenni így elengedem )...ez nekem teljesen új.Pláne ,hogy ilyet én még sosem éreztem valaki iránt.Nagyon fáj,felejteni szeretnék...

2016. jan. 2. 18:20
 6/12 A kérdező kommentje:
Tehát két vas a tűzben..én csak szexre kellettem..
2016. jan. 2. 18:22
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Jujj jézus márja ez borzasztó!! Szánalmas vagy...
2016. jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Mindjárt meg is sajnállak.
2016. jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves válaszolók!


Azt nem vettétek észre, hogy nem tudta a kérdező, hogy komoly kapcsolata van? Szóval tényleg egy tahóról van szó.


Tavaly én is így jártam Kérdező. Én egyszerűen csak átnéztem az illetőn. Aztán most már hivogat, fut utánam...de nem érdekel tényleg. Sajnálom csak a barátnőjét.

2016. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 akori ***** válasza:
Szia. Igen valószínűleg naív voltál, de ha nem akkor is mindegy már hiszen történt ami történt.Tanulsz belőle remélhetőleg ( de ez nem azt jelenti, hogy ostorozd magad a történtekért..). Futni ne fuss utána, mert értelmetlen lenne nem becsülne jobban, sőt! Abban is biztos vagyok, hogy egyszer még vissza fog térni az életedbe, lehet csak évek múlva, de vissza fog. Nehéz tanácsot adni a fajdalmadra. Új hobbi szokott segíteni. Van akinek a sport, van akinek a meditáció (meg persze az idő) a lényeg, hogy valami lefoglaljon. Van olyan személy az ismeretségi körömben, aki nyelveket kezdett el tanulni nagy csalódás után, hogy lefoglalja magát. N
2016. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!