Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi volt az eddigi legbizarabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi legbizarabb hűségteszt, ami elé a párotok vetett titeket? Vagy fordítva.

Figyelt kérdés
2016. márc. 17. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem volt szükség hûség tesztre... Aki ehhez folyamodik az már szarban van
2016. márc. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy vesszük, akkor hűség teszt, ha másképp, akkor meg nem az volt.

Az exem társkeresőn ismertem meg, minden egész jól alakult, egyet kivéve: változatlanul fent volt még a társkereső oldalon, ha kértem, hogy törölje magát, még hisztizett is.

Csináltam egy kamureget, és ráírtam. Elég gyorsan kiderült, hogy nem csak beszélget más lányokkal, de szexpartnert is keres, sőt igazából komoly kapcsolatot (miközben arról volt szó, hogy köztünk is komoly kapcsolatot akar). Gondolom, egyértelmű, hogy ki is dobtam.


Ahol felmerül az ilyen tesztelgetés, ott általában már vannak előjelek, csak bizonyosságot keres az ember, hogy tényleg hazudnak neki.

2016. márc. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nálam nem volt szarban, de a terhessége alatt(!!!) mind a huga és az egyik barátnője többször is jelezte,hogy felfigyetl a "magányomra". Utólag megtudtam, hogy kinek a bíztatására...
2016. márc. 17. 10:50
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Még nagyon fiatalon(20 éves voltam) táncot tanítottam egy középiskolában ahová a párom is járt korábban. Az egyik tanítvány a legjobb barátnője húga volt(igazi ribizli), és megpróbált kikezdeni velem. Először SMS-ket küldött, majd az órán folyton odahívott magához mondva csinált indokokkal, és próbált kényes szituációba hozni. 3 héten keresztül csinálta, a barátnőm egy szót sem szólt, csak várt mikor mondom el. Aztán egyszer együtt voltunk egy kávézóban az asztalnál és jött a szokásos SMS, amire kikeltem magamból, és megmutattam a páromnak, amire a nyakamba ugrott és megcsókolt. Először nem is értettem a dolgot, de később felfogtam, hogy ez egy teszt volt.

Annyit sikerült elérni a hűségteszttel, hogy fel ment bennem a pumpa és 1 hónappal később elköszöntem. Nem voltam többé kíváncsi a baráti társaságára sem, többet nem is találkoztunk.

38F

2016. márc. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Végtelenül szánalmasnak tartom az ilyet. Amit a párod tett..hát..nem hagynám el, de azért egy fejmosást egészen biztos kapott volna tőlem.


Egyik kapcsolatomban sem volt hűségteszt. Teljesen feleslegesnek tartom.

Minden kapcsolatban előfordulhat a kísértés. 6 éve vagyunk együtt a férjemmel, velem is előfordult már. Lerendeztem magamban, kész.

Egyébként még szarul is csinálta.. ha meg akarnám csalni a férjemet, akkor alaposan megválogatnám, hogy kivel. Egészen biztos, hogy nem a bátyját vagy a legjobb haverját fogadnám az ágyamba. Tehát mindamellett, hogy szánalmas az amit csinál, még totál felesleges is.


N

2016. márc. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4 Jól tetted.
2016. márc. 17. 10:56
 7/10 Noblesse Oblige ***** válasza:

Szerintem ilyen tesztek feleslegesek. Az élet úgyis egy nagy próba tétel mindkét félnek. Voltam megkísértve én is ő is. De megbeszéltük, kitartottunk egymás mellett.


Ahol plusz hűségtesztre megy el az értékes idő, ott vagy nagyon unatkozik az egyik fél, vagy nem bízik saját magában, és innentől magának kéne inkább egy hűségteszt!

2016. márc. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Kimondottan hűségtesztre ugyan nemigen emlékszem, de a tesztelés szaga mindig a levegőben volt. Például amikor más nőkről kérdezgetett, hogy tetszik-e nekem. Amikor azt feleltem, hogy nem jön be X, Y és Z okból a lány, akire mutogatott, akkor besértődött, hogy én egy hazug alak vagyok, mert az a lány mindenkinek tetszik és miért nézem pont őt hülyének. Amikor meg azt feleltem, hogy ja, tök jól néz ki, csinos az a nő, akit kérdez, akkor meg emiatt sértődött meg, és azt vágta a fejemhez, hogy akkor vegyem el feleségül azt a másik csajt és felejtsem őt el. "Élvezetes" volt a párkapcsolatunk.
2016. márc. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én vagyok a legszánalmasabb :D Én még zsenge koromban, összejöttem egy szerintem hozzám túl jó pasival, el sem hittem, hogy kellhetek neki Én, a kis duci csaj. Na persze le is teszteltem iziben, ráuszítottam egy barátnőmet, aki szerintem külsőben sokkal több pontot érdemel, mint én. A srác persze nem tudta, hogy barátok vagyunk. A csaj meg addig kavarta a dolgokat, míg végül vitte a srácot a szifiliszével együtt :D Szóval, azt hiszem végül jól jártam. De utólag már tudom, hogy nagyon kínos szitu volt, veszett a barátság meg a lovag is, az önbizalmam is, meg a józan eszem is.
2016. márc. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jézusom, vannak itt azért sztorik. 😂😂
2016. márc. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!