Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hűségteszt találmányom szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűségteszt találmányom szeretném tesztelni. Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés

Nos egyik haverom már jópár hónapja összejött a csajával(a lányt is jól ismerem egyébként).Minden idillinek tűnik de a haverom folyton nyugtalan hogy a barátnője tényleg olyan hűséges e mint mondja-régebben köztudottan nem volt válogatós,jóformán mindenkit beengedett a lába közé.Vajon kigyógyult ebből a könnyűvérűségből?Haveromnak előálltam ezzel a hűségteszt szituációval.Mi is ez voltaképp?Arra jutottunk hogy a haver nagy dirrel durral elutazik nagyszüleihez pár napra csakúgy, mialatt én megkörnyékezem a lányt.Ha sikerül megfektetnem a haver azonnal szakít a csajával sőt hálás lesz nekem hogy asszisztáltam a hűségteszthez és kiderűlt a valóság.Ha ellenáll akkor a haver megnyugszik és felfedjük a csajszi előtt hogy csak szituációs gyakorlat volt és átment a vizsgán.Persze akkor lehet hogy ő sértődik meg.

Szerintetek jó ötlet vagy túlzás bevetni ezt a fajta hűségtesztet???


2010. máj. 12. 20:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%
Mit gondolkozol? Te mindenképpen jól jársz:D
2010. máj. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Sztem próbáljátok ki :-)!!Ha szereti haverodat akk lekoccoltad egyből!Annál csúnyább nem lenne ha pont veled csalná meg! 17/L
2010. máj. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeség. Mindek jött össze vele, ha nem bízik meg benne. Persze ettől még megcsinálhatjátok, csak akkor semmiképp ne mondjátok el, hogy csak teszt volt. A ciki mondjuk akkor lenne, ha a csaj azt hiszi azért tűnik el nagy hirtelen a pasija, mert neki van valakije és abban a tudatban, hogy megcsalják ő "visszacsal".
2010. máj. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
Sz@rul is elsülhet. Mert mi van, ha átmegy a csaj a teszten, a haverod boldog, a csaj meg kidobja a barátodat, mert szemét dolog azért alapból ez a tesztelgetés..
2010. máj. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a haverod helyében nem engedném, mert azt hinném csak meg akarod fektetni a csajt és ez a hűségteszt csak duma!
2010. máj. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Működik az elmélet, de azzal számoljatok, ha a lány ellenáll, vagyis jól vizsgázik, akkor nemcsak meg fog sértődni, hanem lehet szakítani is fog a barátjával amiért nem bízik benne, és ilyen módszereket alkalmaz hűségtesztre.
2010. máj. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csináljátok meg, mert a barátodnak fontos, hogy megtudja a választ. Elvégre is, ha a csaja bevállalna téged, akkor kiderülne, hogy nem szereti a haverodat és őneki viszont ez a kérdés számít.
2010. máj. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: igen, ha ellenáll, akkor viszont egy időre megsértődik. De talán megbocsát idővel, ha tényleg szereti a pasiját.
2010. máj. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
nekem úgy tűnik, csak le akarsz vele feküdni. Ha tényleg CSAK arra lennétek kíváncsiak, hogy hűséges-e a csaj, akkor elég lenne megkörnyékezned, és megfigyelni, belemenne-e a dologba. De ahogy értelmeztem, de ki is használnád a helyzetet. Szép kis barát vagy mondhatom. A haverod meg hülye, hogy így megengedi neked, hogy megfektesd a csaját, ha belemegy. Itt gondok vannak;)
2010. máj. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te éppen nem lennél az esete, vagy egy harmadik srácba lenne titokban szerelmes.
2010. máj. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!