Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hűségtesztet hogyan, ötletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűségtesztet hogyan, ötletek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy lesznek negatív kommentek, de nem érdekel. Adott egy férfi, akivel 5 éve együtt vagyunk, nos úgy néz ki, hogy megcsalt, eléggé valószínű, de amolyan 1 éjszakás, de ezt nem tudom bizonyítani, ő azt mondja nem igaz. Viszont nem hiszek neki, de akkor sem tudom bizonyítni, hogy megtörtént-e. Letesztelném máshogyan, hogy nyitott lenne-e ilyes fajta kalandra. Olvastam olyat pl, hogy küldj a nőnek virágot/sms-t név nélkül és várd meg, hogy megköszöni-e, mert azt hiszi tőled kapta vagy eltitkolja. Na most ilyen ötleteket szeretnék, pl. kamu női face profil és bele megy-e az ismerkedésbe. Olyat nem szeretnék, hogy megkérni valakit, hogy csábítsa el.

2015. okt. 7. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:

hát ha a bizalmad oda akkor eléggé rossz állapotban van a kapcsolatotok...

mi van ha kiderül, hogy megcsalt?

mi van ha kiderül, hogy mégsem csalt meg?


22F

2015. okt. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha kiderül, hogy megcsalt, akkor annyi, vége. Viszont így nem hagy nyugodni, hogy tényleg ilyen lazán megcsalt vagy megtenné?
2015. okt. 7. 10:39
 3/10 anonim ***** válasza:

hát ha nem akarsz mást megkérni akkor a kamu faces megoldás a legjobb szerintem, vagy akár magánnyomozót is fogadhatsz aki figyeli...

de ha ennyire nem bízol benne, szerintem mindkettőtöknek jobb ha most mondod ki, hogy legyen vége...


22F

2015. okt. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

S szerinted ha ezzel nyaggattad s most meg jön egy nő Facebookon nem fogja tudni, hogy te vagy a háttérben?

Ilyesminek semmi értelme, ha nem bírsz már bízni benne akkor lépj tovább, csak a saját idegeidet teszed tönkre.

2015. okt. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmi értelme így a kapcsolatotoknak. Mindkettőtöknek jobb, ha szétmentek.
2015. okt. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem ez a kérdés. Ötleteket várok.
2015. okt. 7. 11:23
 7/10 anonim ***** válasza:

Am amit az 5-ös írt, az is egy ötlet ;)


De am igen, semmi értelme nincs a kapcsnak ha ilyenre szánod rá magad. Ha nem bízol benne, halott ügy. Egyenesítsd ki a gerinced és mond meg a párodnak, hogy nem bízol benne és pápá. Kövezzetek meg, de szerintem szánalmas felnőtt létre (merem feltételezni, hogy az vagy, hisz ebben a kategóriában vagy) ilyenekhez folyamodni...


N25

2015. okt. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az efféle kémkedés és bonyolítás GARANTÁLTAN megöli a kapcsolatot.

Az őszinte beszéldnél jobb megoldást nem találsz.

Az áskálódással nem fogsz nyerni semmit, meglátod.

2015. okt. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja és azt elfelejtettem, hogy ha sikerül is a hadműveleted és kiderül, hogy te állsz emögött; viszont a párod átment a "vizsgán"...sokkal rosszabbul járnál szerintem...


N25

2015. okt. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha volt egy pár kirovóan jó szexetek, észrevetted hogy neki legalábbis kirívóan jó volt akkor sajnos az ront az esélyeken.... persze ez fordítva is igaz, ha szex közben nem vettél észre valamit akkor nem valószínű. egy magcsalás egy 5 éves kapcsolat szexuális életét érezhetően feldobja, saját tapasztalat és haverok is mondtak már hasonlót, pedig nekem csak 2 éves volt a kapcsolatom de ott aludtam egy másik lánynál egész este sokat szexeltünk, aztán rá kb. két napra lefeküdtem akkori barátnőmmel, olyan volt mintha először feküdtem volna le vele egyből észrevette hogy a különbséget, persze nem tudta meg hogy megcsaltam, nem gondolt rá, de egyből észrevette hogy akkor valami más volt....
2015. okt. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!