Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha párod mindig közbe vág...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párod mindig közbe vág mikor elakarod mondani a problémáidat vele kapcsolatban, akkor segít az ha 1 papírra le írod a mondani valód, és azt oda adod neki?

Figyelt kérdés
Hogy ne vágjon mindig közbe
2014. júl. 7. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, segít.
2014. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Összetekercselném és feldugnám neki!

Ha valaki ennyire se méltat akkor semmi kötelességed nincs ráerőltetni. Alá leszel rendelve neki és rosszabb lesz. Még jobban nem fog tisztelni. Szóban kell kivívnod és már most bocsi a kérdésért, de milyen kapcsolat az olyan ahol ennyire se méltatja valaki a saját párját (barátnőjét)?

Hagyni kell faképnél aztán duzzogjon magába az ilyen!

Fiú létemre írom!

2014. júl. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Én tuti, hogy pár ilyen alkalom után erősebb hangnemben megmondtam volna neki, hogy fogd be, én beszélek.

Ha ezután sem akar meghallgatni, akkor mehet amerre lát.

Ha most ilyen, milyen lesz később?

2014. júl. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez alapból bunkóság!Nem vágunk a másik szavába!Nekem apósom ilyen,nem is szoktam vele beszélgetni...
2014. júl. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!