Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Pasik, mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Benéztem a feleségem skypefiókjába. Azt hittem, magamhoz nyúlok.

A gyerekkori legjobb barátom úgy hajtott rá a feleségemre, mint kamion a békára.

Asszony hárít, újra és újra leírja, h szeret, jól megvagyunk. Haver nyomul, ígér fűt-fát, asszony nem enged, haver nem nyughat.



2016. ápr. 4. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Helyreraknám a haveromat.
2016. ápr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátod elárult amikor ráhajtott a feleségedre. Én elbeszélgetnék vele szemtől szemben úgy hogy félreérthetetlen legyen amit mondok. Érezze hogy nagyon rossz lesz neki ha nem marad nyugton. Megjegyezném hogy a "kinyírlak Te g*ci" és társai nem igazán célravezetőek. Használd a fejed :)
2016. ápr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Írj az asszony nevében, hogy meggondoltad magad és találkozni akarsz vele mielőbb.

És menj el te a találkára :D

A többit szerintem magad is kitalálod ha ott lesz veled szemben :P

2016. ápr. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok.De azt tenném, ha pasi lennék, mint a többiek.

Illetve, örülnék, hogy ilyen rendes a feleségem.

A haverral minimum közölném,hogy mélységesen csalódtam benne, hogy tudok az ostromról, és fejezze be,és megszakítanék vele minden kapcsolatot.

A maximum, hogy talira hívnám, és bemosnék neki egyet.

2016. ápr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az ilyen az nem barát, de még csak nem is haver.
2016. ápr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!