Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire jellemző, gyakori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző, gyakori hogy a kelendő pasik (helyes, sportos, gazdag stb. ) összetörik a nők szívet?

Figyelt kérdés
2016. márc. 16. 20:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
16%
Nem lehet összetörni azt ami nincs.
2016. márc. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%

Csak az a jellemző rájuk,ezért válassz engem aranyom.

Nézd,én csóró vagyok,még a golyszli is kilóg a gyatyámból,verda az nyista,nem vagyok helyes.


Viszont és itt jön a lényeg:jól működik a fúrógépem és nem töröm össze a jányok szívét.

2016. márc. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
21%
Semennyire...
2016. márc. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
18%
Miután a nők zöme ugyanarra a pár kelendő pasira hajt, kénytelen osztozkodni rajtuk. Magukkal meg egymással szúrnak ki.
2016. márc. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 opened paradise ***** válasza:
50%

Előfordul,de akaratlanul is. Sokszor úgy is megtörténik,hogy együtt se vannak az adott lánnyal.

A megcsalás nem ennek a függvénye.

2016. márc. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
47%
Rájuk is annyira jellemző ez, mint a többire.
2016. márc. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
36%
A nők szíve össze tud törni? Eddigi tapasztalataim szerint nekik kőből van
2016. márc. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 VirágésBence ***** válasza:
23%
Ez szerintem teljesen olyan, mint a nőknél az anyagiasság. Van pár, ami eléggé tudja szúrni mások szemét, de azért mégis a normális nők vannak többségben. Na ez ugyan ez, van néhány nagyképű idióta aki azt hiszi, hogy mindene megvan és akárkit megkaphat, a nők csak rá vágynak és kártyalapként dobálja a nőit. Hát... a véleményem az, hogy hülye is, aki nem lép ki az első kis jelnél, és hagyja, hogy egy kis repedés helyett teljesen összetörjön.
2016. márc. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%
Egészséges erotika,működő répa,hideg sör a TV előtt és semmi sztereotípia.Ennyi husom,meg persze minden éjjel banzai a paplan alatt.
2016. márc. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 ~OnLány~ ***** válasza:
12%
2016. márc. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!