Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Igaz lenne az hogy a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lenne az hogy a pasik nagyobb részét el lehetne csábítani kapcsolat mellett is?

Figyelt kérdés
Ha egy kapcsolatba lévő férfit el kéne csábítania egy nagyon csinos nőnek akkor az a nő többségében sikerrel járna.
2016. ápr. 13. 22:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmes férfit nem lehet elcsábítani.
2016. ápr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem ez a veszély nem fenyeget. Barátnőm se volt még soha nem hogy mellette még el is akarjanak csábítani. :D
2016. ápr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Amelyik férfi boldog kiegyensúlyozott harmonikus kapcsolatban van, nála aztán bele fog törni a bicskád, mert ő nem fog elcsábulni.


Csak az csábul el, akinek sz.r a kapcsolata!!!

2016. ápr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De a férfiak többsége nem szerelmes a kapcsolatban?
2016. ápr. 13. 22:11
 5/18 anonim ***** válasza:
96%

Van az a sz-r mondás, hogy amelyik kutya otthon jól lakik, nem megy máshová.

Én ha nagyon jól érzem magam egy kapcsolatban, és nagyon szeretek, és engem is viszont szeretnek, akkor felőlem jöhet akármilyen riherongy, nem fog érdekelni, nem fogok rá úgy tekinteni, mint lehetséges valaki. Inkább csak mint egy közönséges emberre.

2016. ápr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Engem párkapcsolatban sosem lehetett elcsábítani.
2016. ápr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

4-es

Én kapcsolatban vagyok és előtte is volt már pár, de azt a fajta szerelmet, amiről a sok hülye film szól, sosem éreztem és nem is akarom.

Amúgy a kérdésedre az én válaszom, hogy igen, de csak egy dugás erejéig.

2016. ápr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
19%
Benne van a "mell" szó, úgyhogy igen.
2016. ápr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Noblesse Oblige ***** válasza:
78%

"Csak az csábul el, akinek sz.r a kapcsolata!!!"


Ez egy olyan közhely, aminek sokszor nincs valóság alapja. Csaltak meg olyan már olyan nőket is, aki sokkal szebb, háziasabb, megértőbb, tündéribb volt a szeretőnél.


A megcsalást motiválhatja az unalom is. A jóra, a harmóniára is rá lehet unni.


A hűség döntés kérdése. Nem szerelemmé, nem hormonoké, nem És nem körülménnyé. Ha valaki úgy dönt neki értékesebb a jelenlegi kapcsolat, a közösen megélt évek, többet nyom a latba, mint egy pár órácska öröm, akkor nem fog félrekefélni. Kívánni kívánhatja a dolgot, de a lojalitás, egy elvi dolog. Fejben dől el.


Szerintem a férfiak nagy része csábítható. Ha rossz a kapcsolat azért, ha jó azért. És a változatosságra minden embernek igénye van. Ha mégsem adja be a derekát, az döntő többségben azért van, mert lojális a párjához.

2016. ápr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

viccet félretéve.. Ha el lehet valakit csábítani, akkor valószínűleg nem kapja meg otthon amire vágyik, nem boldog a párjával, nem szereti őt annyira, vagy csak hiányoznak dolgok, pl izgalom, tűz, flörtölés, de ezek a hozzád leginkább illő személlyel megvannak.

Én mindig azt mondom, hogy viselkedj úgy a pároddal, hogy ne akarjon mást, csak téged. Sajna velem sosem bántak még így. Mindig hiányzott valami a marha sok kapcsolataimban ( 2 volt)

21F

2016. ápr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!