Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kit válasszak? A vőlegényemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? A vőlegényemet vagy azt, aki mellett igazán boldog vagyok?

Figyelt kérdés

Majd' 18 éve jóban vagyok egy olyan sráccal,aki csak ártott nekem.Az általános suliban végig terrorizált,piszkált,egy nyugodt percem nem volt tőle.

A gimiben aztán összejöttünk,1 évig együtt voltunk,utána 'se veled-se nélküled' kapcsolat lett belőle,mert én nem örültem,hogy minden hétvégén bulizni ment(én is mentem vele néha),a lányok folyton kikezdtek vele,gond volt az is,hogy ő és a családja gazdag volt,mi pedig nem és ő folyton ajándékokat vett,mindenhol meghívott(akkor is,ha nem kettesben voltunk,hanem másokkal) és ezek miatt 2-3 havonta szakítottunk,külön voltunk pár napot és újra összejöttünk.De rengeteget szenvedtem ezek miatt,sokan mondták,hogy csak azért vagyok vele,mert van pénze,szóval elég sokat pletykáltak rólunk és a családommal is megromlott miatta a kapcsolatom.


4 éve véglegesen szakítottunk,mert ő elment külföldre egyetemre,én maradtam itthon.

3 éve megismerkedtem a jelenlegi párommal,aki 4 hónapja megkérte a kezemet.

Viszont a volt barátom hazajött a nyárra és jóban lettünk megint...Elég sok időt töltöttünk együtt és a hétvégét együtt töltöttük,kettesben.

Ma is együtt ebédeltünk és mondta,hogy nagyon jól érezte velem magát és talán elutazhatnék vele 2 hétre nyaralni,nem kéne semmit fizetnem,ő mindent elintézne.

Mellette igazán boldog vagyok,ha rá nézek,akkor mosolyognom kell és "pillangók vannak a gyomromban",amikor vele vagyok.Tudom,hogy nem iránta kéne így éreznem,hanem a párom iránt,de nem tudok mit tenni az érzéseimmel.


Viszont itt van a vőlegényem is,akit szeretek.Meg az ex-barátomat a családom utálja és neki folyton új barátnői voltak,ahogy láttam Facebookon,mindig utazott és még most is olyan néha,mint egy 4 éves gyerek.

Állítja,hogy megváltozott,már nem olyan,mint régen,próbáljak meg bízni benne utoljára.

Annyira nyugodt életem volt,mielőtt nem jött haza,most pedig folyton pörgök,nem bírok nyugodt lenni.


Ha elmegyek vele nyaralni,akkor vége a vőlegényemmel,nem lesz esküvő,semmi.De mi van akkor,ha nem megyek vele és ő a nyár végén visszamegy külföldre és soha többet nem találkozunk?!


Nem tudom,hogy mit tegyek.Amikor még együtt voltam vele,akkor mindenki féltett,hogy összetöri a szívemet,a barátnői alig beszéltek velem,a szüleimmel folyton veszekedtem,de igazán boldog voltam vele.



2012. júl. 30. 14:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%

A lényege a sztorinak az, hogy nem tudsz gátat szabni a szexuális vágyaidnak. A többi csak a körítés.

Tehát a megoldás az lenne, ha tudnál uralkodni magadon. De nem fogsz tudni, úgyhogy ennek sírás lesz a vége.

2012. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

A vőlegényedről nem írsz semmit, csak 1 mondat.

Ettől függetlenül 2 eset van.

1. Nem mész nyaralni, ő visszamegy és többet nem látod.Férjhez mész, szülöd a gyerekeket,élsz ahogy élsz.

2. Elmész vele nyaralni, aztán ő visszamegy és többet nem látod.Az esküvőnek annyi, keresel másik vőlegényt.

2012. júl. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha vőlegényem van nem töltök hétvégét mással...
2012. júl. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

A vőlegényeddel nem vagy maradéktalanul boldog és itt most ez a megfontolandó.

De az sem biztos, hogy a másikkal az lennél.

2012. júl. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább a kettő közül a pad alá esést választanám.

A vőlegényedbe nem vagy szerelmes, teljesen felesleges így hozzámenned.

A másik pasi meg egy lókötő.

2012. júl. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem a vőlegényed választod, ne csodálkozz ha majd az élettől visszakapod. ;) Pl ez a pénzes pasi megkéri a kezed, aztán otthagy magadra az oltárnál...
2012. júl. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk válaszolóknak nem sok esélyt adtál arra, hogy érdemben hozzá tudjunk szólni, mert szinte egy mondatot nem írtál a vőlegényedről, így hogyan tudna egy kívülálló véleményt formálni?
2012. júl. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Egy hétvégéért egy vőlegényt? Merész húzás.

A pasi tudja, hogy menyasszony vagy? Ha igen akkor nem valami gerinces. Kettesben töltött hétvége?? Én már ezért szakítanék a párod helyében.


És még valami: a "hidd el, megváltoztam" kezdetű dumák nagy része kamu. Felnőtt korban már nemigen változik az ember, az alapvető tulajdonságok megmaradnak. Viszont, kiválóan lehet vele hülyíteni a nőket!

Szerelmes beléd ez a régi pasi? Vagy csak nyaralni akar egy bejáratott nővel?

2012. júl. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik válaszoló megmondta a tutit, két lehetőséged van csak. Attól miért lenne más, hogy elmész vele nyaralni? Attól ő még ugyanúgy visszamegy külföldre, és ugyanúgy cserélni fogja a csajokat...

Az meg megint más kérdés, hogy mi a tök*ömnek mész hozzá egy olyan pasihoz, aki nem tesz boldoggá? Ennek így nagyon nincs értelme... Ha tényleg szereted a vőlegényed, akkor meg se fordul ez az egész a fejedben. Első szerelem így vagy úgy, maradjon meg szép emléknek, és valóban az lenne a legjobb, ha többet nem találkoznátok, én amondó vagyok...

2012. júl. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%

"De nem fogsz tudni, úgyhogy ennek sírás lesz a vége."


Ő erre vágyik, igy lesz izgalmas az élete és ezáltal - szerinte - a személyisége is.

Mindegy mi, csak történjen valami és ne legyen uncsi. És természetesen a világ körülötte forog, a szülök, a barátok csak rajta gondolkoznak és féltik. A szomszédok is, sőt még a villamosvezető agya is azon jár hogy lehetne ennek a lánynak szebb az élete. Még a pasik szülei is neki akarnak jót. Hihetetlen.


Le kéne tenni egy erdőbe, megforgatni, aztán találjon ki egyedül ha tud.

2012. júl. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!