Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek társkeresőzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek társkeresőzik mellettem, vagy én vagyok a gyerekes hogy ebből problémát csinálok? Szerintetek szabad barátnő mellett társkereső oldalakon lenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A problémám az, hogy egyszer észrevettem, hogy a barátom fent van társkeresőn (badoo) miután elköszöntünk facen egymástól. Persze csak pár percig volt fent. Egyébként mi is itt ismerkedtünk meg. És én még nem töröltem le magam csak valami folytán véletlen beléptem mert sok értesítés volt és meg akrtam csinálni, hogy ne jöjjenek e-mailek. Aztán épp akkor letörölte magát az oldalról, amikor látta h rámentem az adatlapjára. és rögtön keresett telefonon. A véleményeteket szeretném kérni, hogy szerintetek megfordult a fejében a megcsalás vagy csak szimplán fellépett szétnézni és én vagyok a maradi. Egyébként megbízok benne, és ezért furcsállom, hogy fent volt. Légyszi írjatok mindenféle kritikát, mindenre kíváncsi vagyok! :)

2013. nov. 13. 17:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én őszintén beismerem Neked, hogy ha pont nem szexelünk és magamon kell segítenem akkor engem kifejezetten izgat a társkereső-böngészés... Szexeltek eleget?
2013. nov. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Komolyan? És szereted a párod? Szerinted ez már a megcsalás kategóriába tartozik?

Igen, de csak hétvégén, mert csak akkor tudunk találkozni, de akkor nagyon sokat :D

2013. nov. 13. 17:56
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
hmmm ... párod lapját megnézted ... itt meg magyarázkodsz, hogy te miért is vagy fenn még mindig ... párod ehhez mit szólt? ... nem nekünk kell megmagyaráznod (és nem párodban kell keresni a hibát ... hoppá)
2013. nov. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

azért léptem fel mert sok volt az értesítés és am is le akartam törölni magam arról az oldalról.

és igen... megfordult a fejemben hogy velem van a hiba

2013. nov. 13. 17:58
 5/14 A kérdező kommentje:
és hozzáteszem hónapok óta nem léptem fel, csak már idegesített a sok értesítés.
2013. nov. 13. 17:59
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
én úgy érzem ez ügyben döntetlenre álltok :)
2013. nov. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
igen ebben van valami. és ahogy észrevette, hogy én tudomást szereztem róla hogy ő fent van kersete velem a kontaktust, és éreztem hogy arra kíváncsi, hogy haragszok e ezért. de am én teljesen véletlenül léptem fel, és nem magyarázkodásból mondom. amúgy miután letörölte magát, mondta h majd az enyémet is letöröljük
2013. nov. 13. 18:01
 8/14 anonim ***** válasza:

Már ez is társkereső lett? A Badoo anno egy sima közösségi oldal volt, lehet, hogy én is fent vagyok még rajta. :D

Egyébként ha csak ennyi, akkor nem kell túl nagy feneket keríteni a dolognak. Te is felmentél, nem? Persze, most jönni fog a kifogás, hogy "hát csak azért mentem fel, hogy..." de felmentél. Ugyanígy róla sem kell azt feltételezni egyből, hogy d*gni akart, azért ment fel.

Sőt, bevallom, én is van, hogy ha valami értesítést kapok, felnézek ilyen oldalakra. Eszem ágában sincs csajozni, van már barátnőm, de ha kapok egy üzenetet, hogy XY üzenetet küldött, általában megnézem. (Bár a legtöbbről már töröltem magam, meg mindenhová ki is írtam, hogy kapcsolatban.)

2013. nov. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ez egy kicsit megnyugtatott. :) Igen ő is mondta hogy kitette hogy kapcsolatban.
2013. nov. 13. 18:20
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért nem vetted fel azt a kurv.a telefont? Akkor nem kellett volna kiírni ezt a kérdést se...
2013. nov. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!