Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy 36éves férfi velem csalja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 36éves férfi velem csalja az éllettársát, akivel van egy fél éves gyermekük. Kb 1hónapja tart a szexuális viszonyunk, előtte hónapokig flörtöltünk. Nektek mi erről a véleményetek? 19/L

Figyelt kérdés
Kb 1éve ismerem a férfit. Bánt a dolog, mert részéről sem érzelem mentes. Nem akarom szétszedni a családot, de ha nem velem akkor megcsalja úgyis mással. Arra is gondoltam, hogy ez lehet csak egy fajta pánik nála, hogy szeretné újra fiatalnak érezni magát. Kiváncsi lennék férfiak és nők véleményére is. Köszönöm

2016. ápr. 17. 15:19
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
18%
hogy a pasi egy mázlista, de neked mi a jó ebben?
2016. ápr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 90-ben született F.. ***** válasza:
81%

Na legalább nem más a szánalmas takony kislány, aki szétszed egy újabb családot, hanem te. Ugye milyen jó ezt a titulust birtokolni?


Borzasztóan szánalmas emberi lény vagy és azt kívánom neked, hogy amikor neked is családod lesz, akkor a férjed ugyanúgy egy másik 19 éves lánnyal csaljon téged egész végig.

2016. ápr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
48%
Adjak egy wakizashitbes magad kovetsz el harakirit, vagy valami veletlen folytan meddo leszel es nem fogod tivabbvinni a szanalmas kis dns-eidet?
2016. ápr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
88%

32 éves nő vagyok és te fogod a legjobban megszívni, mert most még lehet azt gondolod, h csak szex, semmi több, de úgyis belehabarodsz, mert buta kis tinicsaj vagy és akkor lekoccoltat és sírhatsz. Mert a család az első. Te csak sokadik lehetsz, egy huszadrangú kis kaland, ami semmit nem jelent a pasinak és amint "gáz" leszel, mondjuk helyet követelsz magadnak az életében vagy csak sokat kérdezősködsz vagy balhézol, hiszitlzel, több időt akarsz vele tölteni, tudom is én, azonnal leépít.


19 éves vagy, ha van egy kicsi eszed, nem mész ilyenbe bele, hanem szépen kiszállsz, mintha neked is egy kis kaland lett volna, csak lazán.

2016. ápr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
93%

Az a véleményem,hogy simán kihasznál,elcsavarta a fejed,és soha nem fogja otthagyni a családját.

Mellesleg szégyelld magad.

Lehet mással is megtenné,de veled teszi,szóval ne dobd le a felelősséget magadról.

2016. ápr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
83%

Büszke lehetsz magadra anyukám, benned van a jövő női generációja.

De nem baj, majd az élet visszaadja ezt neked.

2016. ápr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
78%
Legyen tartásod, és szállj ki ebből az egészből. Egyetlen pasi sem ér annyit. Tapasztalatból tudom, megszívtam.
2016. ápr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
83%

Na, egy újabb gerinctelen r*ibanc.

És ami az egészben a legundorítóbb, hogy te azzal akarod magadról hárítani a felelősséget, hogy ha nem veled, akkor mással is megteszi.. Szánalmas! VELED teszi és nem mással, úgyhogy ne próbáld hárítani és terelni a témát, te is épp annyira benne vagy, mint ő. Szégyellheted magad, hogy ilyen pofátlanul belemászol más emberek házasságába. Gondolom majd mikor a te házasságodba fog bekavarni egy hozzáhasonló cafka, és miközben te a gyerekkel vesződsz otthon, ő a férjed farkán fog pörögni, akkor feltételezem az sem lesz probléma. :)

Hova tetted az eszed? Soha nem fogsz neki igazából kelleni, ürítésre jó vagy, de otthon várja a felesége és a gyereke és hülye lesz miattad elhagyni. Majd szépen le leszel pattintva és koppansz egy nagyot, de meg is érdemled.

2016. ápr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
85%

4-es vagyok újra, cska még eszembe jutott valami.


Ha vele maradsz, neked miért jó, hogy van egy fél pasid? Aki csak félig a tied. Akivel nem mehetsz el egy moziba, nem sétálhattok a városban, nem tölthet veled egy karácsonyt, nem mehetsz vele egy nyaralásra, csak bújkáltok majd egy lakásban. Évek fognak így elmenni, te meg lehet, lemaradsz életed szerelméről. Mert az a 36 éves pasi nem fog szakítani meg vasárnapi apukává válni egy tinilányért, főleg, ha diplomás, értelmes férfi. Te nem vagy neki szellemileg partner, más életszakaszban jártok, szóval nem veled képzeli a jövőt, ebben biztos lehetsz. Neki így buli, mert fiatal kiscsajt használ szexre, meg az élettárs is ott van pluszban, aki hazavárja, de neked?

2016. ápr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
94%

elég gáz, hogy azzal nyugtatod magad, "de ha nem velem akkor megcsalja úgyis mással"...


a férfi még gusztustalabb, mint te.

2016. ápr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!