Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy fiú (férfi) aki majdnem 10 évvel idősebb nálam. A család egyik barátja és már egy ideje flörtöltünk az összejöveteleken majd egyik alkalommal kicsit több pia után csókolóztunk is. Én 18 vagyok ő 27.

Figyelt kérdés

legutóbb 5 hónapja találkoztunk amikor volt a csókunk is többek között azóta nem beszéltünk. nincs meg a száma sem. és tudom hogy amúgy nagy csajozós. biztos volt azóta száz barátnője. és ilyenkor amikor nem találkoznk mindig el is tervezem hogynem is érdekel. de amikor ott áll előttem annyira nagy a vonzás hogy muszáj flörtöljek vele és mi egymás.

viszont most 2 hét múlva megint találkozunk. és nem tudom mit tegyek? hogyan viselkedjek? estleg menjek bele újabb "kavarásba" vagy utasítsam el mivel úgysem lesz köztünk soha semmi.

tanácstalan vagyok .segítsetek


18/L


2013. okt. 25. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
ha így folytatod szex az biztos lesz
2013. okt. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

én is ettől félek :DD

amúgy nem mert még szűz vagyok és nem ezzel a sráccal tervezem elveszteni. (ha pár évvel idősebb és tapasztaltabb lennék e téren talán.. de így biztos nem)

2013. okt. 25. 22:42
 3/7 anonim válasza:
na innentől határoztam el h azt fogom kamuzni a nőknek h csajozós vagyok mert úgy látom ez dívik, ha csajozós valaki, akkor arra tapadnak az ilyen 18 éves fruskák.
2013. okt. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hmmmm....érdekes.


te mit szeretnél?

2013. okt. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

pont ezaz. hogy én se tudom. mert jó flörtölni vele meg kacérkodni de utána úgy érzem hogy hülye vagyok miért csináltam ezt hiszen ő már felnptt férfi és mást akar mint én és egy olyan fiút kéne keresnem aki egyidős velem.

főleg azt nemtudom hogy hogyan viselkedjek vele legközelebb.

2013. okt. 25. 22:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Kicsit hasonló az én helyzetem is. Pontosabban én 19 vagyok, Ő pedig 28. Nálunk is baráti társaságból indult az egész, már a szeretője vagyok, mert van egy 9 éves kapcsolata, aminek most fog véget vetni miattam. Hatalmas szerelem lett köztünk. 1 percig nem bánok semmit, én is szűz voltam, és ő vette el a szüzességemet 3 héttel ezelőtt, akkor még 18 éves voltam.

Szerintem nálatok meg aztán főleg semmi probléma nincs, hisz barátnője sincs, nem értem miért félsz ettől?!

Mi a veszíteni valód? Segítek, SEMMI. Megpróbálod, ha látod, hogy csak a szexet akarja, akkor hagyod, ha meg komolyabban is el tudod vele képzelni, és ő is veled, akkor meg adott a dolog.:)

A kor nem számít, főleg még nálunk, legalábbis én így gondolom, nem tudnék egy 19 éves sráccal járni, mert annyira gyerek felfogásúak és komolytalanok..én egy igazi férfire vágytam és lám akárhogy is, de azért csak megtaláltam, mondjuk nálunk vannak kicsi bakik, de most már minden helyre fog állni.

Én szorítok nektek, nagyon sok sikert!:) ÉLJ!

2013. okt. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen helyzetben vagyok én 22 ő 35. nem volt még köztünk semmi de mibnd2en tudjuk hogy tetszünk egymásnak és flörtöltünk is sokat. de ő csak szexet akar és igazából én is. amikor nem találkozunk sokáig akkor én is úgy érzem nem érdekel már...aztán találkozunk és majd kiesik a szívem a helyéről legszívesebben ráugranék :D
2013. okt. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!